LoL'de Rün'ler Nasıl Öğrenilir?

Yasuo genelde düşük eloda banlanır. Sebebide kendi takımındakiler almasın feedliyolar diye. Tavsiyem lig atlamak istiyorsan başka herolara yönel. Özellikle metayı takip edersen çok rahat yükselirsin.

Konuyu saptırdığım doğru, size oynayacağınız şeyi söylediğim yanlış. Genel olarak konuşmuştum.
Rünler elbette okuyarak öğrenilir Antrenman modu var. Orada taretlere karşı deneyebilirsin ondan sonra Sihirdar Vadisi özel harita kurup karşıya 5 orta seviye bot, kendine de 1 Soraka ve 1 Shen başlangıç seviyesinde koyup öğrenebilirsin. En iyi deneme şekli bu şekilde olur ;)

Yalnız yasuo dışında bir şampiyon öğrenmen senin için daha iyi olur derecelide lig atlamak istiyorsan en azından Gold'a seri çıkmak istiyorsan 30 levele yeni geldiğini de düşünerek Jax, Warwick, Garen, Swain gibi şampiyonları oynamanı öneririm. Solo/Top oynuyorsun sanırım. Mide Brand veya Viktor öneririm.
Öneriniz için gerçekten teşekkürler Yasuo bırakmayı düşünüyordum bende bana bide daha iyi bir herolar lazım Katarina damı aynı seviyede Yasuoyla
Tamam yiğidim celallenme! Bırak o Hasaki'yi ve oyuna devam et!
Liginizi öğrenebilir miyim bey efendi?
Ligimin ne olduğu sizi ilgilendirmez konuya hakim olun biraz lütfen eğer artislik yapacaksanızda burası yeri değil.

Yasuo oyuncusuyum, 30 level oldum rünleri bilmiyorum. Youtube'dan baktım ancak pek bilgi sahibi olamadım. Bana en iyi rünleri söyler misiniz? Bir de başka herolardakini ne yapacağım? Nasıl anlarım bu olayı?
Yasuo Pro Builds, Guides, Stats, Runes, Masteries - Probuilds.net
Kardeşim bu sitede iyi oyuncuların hangi rünlerle oynadığını hangi itemleri tercih ettiğini görebilirsin.
Rün olarak yasuo ya en iyisi resimdeki olucaktır tabi bu mid için.
yas.PNG

Yasuodan her ne kadar nefret etsem de yardımcı olayım, karşıma kaç tane Yasuo geldiyse hepsi isabet rünündeki baltayla geliyor denemeni öneririm. Her oyun karşımda yasuo görmekten sıkıldım ormanda bile. Bana göre de başka herolara yönel. Aşırı kırılgan, kasamazsan geçmiş olsun.

Yasuo baya hoşuma gidiyor hevesimi alamadım galiba ama başka herolara yöneleceğim.Bilgiler için teşekkürler.
Jax teke tek her orta Kasmış şekilde herkesi alır. Orman dönmez isen hiç ise yaramaz. Jax'a en iyi orman itemi mavi veya kırmızı saldırı hızı veren. Bı yerden sonra o kadar seri ki ellerini dahi takip edemiyorsun.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı