LoL'de sıra çok bekleniyor

vinsmokebilal

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, günlerden beri LoL oynamak için 15-20dk bekliyorum .sonra sinirlenip çıkıyorum, diğer günlerde diyorum. düzelmiştir gene 15-20dk bekletiyor, sizde de oluyor mu yoksa benim Client'te bir sorun mu var?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar, günlerden beri LoL oynamak için 15-20dk bekliyorum .sonra sinirlenip çıkıyorum, diğer günlerde diyorum. düzelmiştir gene 15-20dk bekletiyor, sizde de oluyor mu yoksa benim Client'te bir sorun mu var?
Elo, rank durumu nedir?

Bir twitch yayıncısı elosu çok yüksek diye yaklaşık 30 dakika maç bulamamıştı.

Bu arada mesela seçtiğiniz laneye göre değişiyor bekleme süresi otomatik doldurma koruması yokken mid-top seçerseniz o kadar beklemeniz normal.

Maç devam ederken çıkarsanız 5, 10, 15 dk yasak yiyebilirsiniz. 2-3 maç sonra bu yasak kalkıyor.
Yok dostum ban yemedim.

Elo, rank durumu nedir?

Bir twitch yayıncısı elosu çok yüksek diye yaklaşık 30 dakika maç bulamamıştı.
Elo gold ona rağmen ilginç 20 dakika bence.

Bu arada mesela seçtiğiniz laneye göre değişiyor bekleme süresi otomatik doldurma koruması yokken mid-top seçerseniz o kadar beklemeniz normal.
Kanka 20 dakikadan bahsediyorum normal falan değil.

Ki zaten tüm rollerde fark etmeksizin 20 dakika.

Etkileyen bircok faktor var rankiniz veya mmr gibi.
Mmr orta düzeyde rankta gold yani ilginç geliyor 20 dakika. Sanki farklı bir durum var ama çözemedim.

Yok dostum ban yemedim.

Elo gold ona rağmen ilginç 20 dakika bence.

Kanka 20 dakikadan bahsediyorum normal falan değil.

Ki zaten tüm rollerde fark etmeksizin 20 dakika.

Mmr orta düzeyde rankta gold yani ilginç geliyor 20 dakika. Sanki farklı bir durum var ama çözemedim.
Çözümü basit ya duo bulacaksın ya da weste geçeceksin westte daha çok oyuncu var o yüzden hızlı bulur.

Geri
Yukarı