LOL'de taktik hataları

ZimbabveliKahin

Decapat
Yer
Zimbabve
Daha fazla  
Meslek
Kahin
Bir gün yine LOL oynuyordum. Sonra bir an oyunun sırrını çözdüğümü hissettim. Herkes midden girerse rakip takım saçmalayacaktı ve kendilerini toparlayana kadar biz midden iki kulelerini almış olacaktık. Planımı işlemeye koyuldum ve herkesi midden girmeye ikna ettim. Ama hiç de planladığım gibi olmamıştı...
Peki siz nasıl taktik hataları yaptınız? Eğlenceli olabileceğini düşündüm ve bu konuyu açtım.😊

2012 idi sanırım başladık iyi birşey sandık ama yıllarımızı, saatlerimizi, uykularımızı çaldı.. Evet o zamanlar çok zevkliydi skype de 5 kişi hatta bazen 10 kişi olurduk. 2016 gibi suyu çıktı oyunun, 2 yıl oynamadım. Sonra bir girip bakıyım nasıl olmuş dedim.. Bir daha girmedim. En büyük taktik hatam..

Counter pick at.
Totem at.
Farming ve minyon dalgası manipülasyonu hakkında bilgi edin.
Eğer ejder varsa ejder etrafında oyna yoksa koridora farm almaya git.
Rakibi görmeden rez Zone'a girme.

Sizin yaptığınız hata şuydu:
Eğer rakibin midi minyon dalgalarını rahatça temizlerse ( ori, eko, ahri) midde durduğunuz süre boyunca 5 kişi farm ve exp alacaksınız. Karşı mid dalgaları hızlı temizlediği içinde kuleleri alana kadar rakibin yan koridorları texrubede altında dolayısıyla eşyada sizden önde olacaklar ve kaybedeceksiniz.

Hatalı rotasyon.

Bir gün yine LOL oynuyordum. Sonra bir an oyunun sırrını çözdüğümü hissettim. Herkes midden girerse rakip takım saçmalayacaktı ve kendilerini toparlayana kadar biz midden iki kulelerini almış olacaktık. Planımı işlemeye koyuldum ve herkesi midden girmeye ikna ettim. Ama hiç de planladığım gibi olmamıştı...
Peki siz nasıl taktik hataları yaptınız? Eğlenceli olabileceğini düşündüm ve bu konuyu açtım.😊

Jungle main olarak objektifleri ciktigi gibi supurmeye calisiyorum wardli oynuyorum elimden geldigince ayrica surekli gang atmak da geri dusurur bu yuzden olabildigince campleri temizledikten sona gange cikiyorum bir gozum hep minimapte olasi bir gangde CT gang atiyorum bunlar benim taktiklerim genel olarak.

5 Pre olarak 5 çarp girip 1 LWL ejder almak sene 2016 :D hata değil güzel zamanlardı bir de alev ejderi olursa ilk ejder tadından yenmez tabii elomuz o sıralar çöp ejderi aldık ama rakip takımın umrundamı ruhları duymaz :) bota gider 2 kill çakardık oh mis.

Oyunu oynamayın ve oynattırmayın. Zaman harcamadan bırakın oyunu derim. Tam anlamıyla hayat çalan boş bir oyun olduğunu düşünüyorum.
Vallahi öyle saatlerce kalkmayıp lig kasanları anlamıyorum. Ben canım sıkılınca giriyorum 1 2 el ARAM atıp çıkıyorum. Bence o kadar kötü oyun değil, eğlenceli.

Geri
Yukarı