LoL'de tanımadığım bir kişi bende arkadaş ekli

Valorant hesabı olup LoL hesabı olmayan kullanıcıların nicki sağdaki gibi oluyor, Valoranttan birisini eklediyseniz odur.

Bu forumdaki insanların şüpheciliği ve endişesi çok garip, öyle bir şey olduğunu sanmıyorum ama Riot Desteğe sorun hesabımda nerelerden giriş yapılmış diye.

Valorant hesabı olup LoL hesabı olmayan kullanıcıların nicki sağdaki gibi oluyor, Valoranttan birisini eklediyseniz odur.

Bu forumdaki insanların şüpheciliği ve endişesi çok garip, öyle bir şey olduğunu sanmıyorum ama Riot Desteğe sorun hesabımda nerelerden giriş yapılmış diye.
tamam teşekkürler araştıracağım

sağdaki ama dinco here adlı bir kişiyi eklediğimi hatırlamıyorum
Ama sağdaki kişinin LOL hesabı bile açılmamış ki Valorant hesabına girmişlerdir maksimum ama ben senin eklediğini düşünüyorum hesabını değiştirip 2 korumalı girişe alırsan hiçbir şey olmaz mailini de iyice koru. Bilgisayarını tarattır gibi yorumlar bana boş geldi.

LoL de tanımadığım bir hesap benim hesabımda ekli görülüyordu. Ve onu arkadaşlıktan çıkardım. Bu ne olabilir? 2. kişi göstermek için arkadaşlık gönderdim.

Eki Görüntüle 1499907

Alakasız ama eklersen girebiliriz ve evet tarama yapın.

Ama sağdaki kişinin LoL hesabı bile açılmamış ki Valorant hesabına girmişlerdir maksimum ama ben senin eklediğini düşünüyorum hesabını değiştirip 2 korumalı girişe alırsan hiçbir şey olmaz mailini de iyice koru. Bilgisayarını tarattır gibi yorumlar bana boş geldi.

Hocam önlem olarak içi rahat olsun taratsın bence.

O kadar çok şeyle karşılaştım ki benden bahsediyorsanız ben ayrı şüpheciyim hocam.
Hocam sizi ilk defa görüyorum, elbette uç noktalar olur, yaşanan bir şeyden dolayı tedirginlik olur ama yani "nefes alıyorum bir problem olabilir mi?" minvalinde bi' tedirginik var insanlarda. Garip vallahi.

Geri
Yukarı