LoL'de tartışılan kişi ne yapabilir?

bende öyle düşünüyorum cimerden sonuc çıkmaz herhalde ama yinede tırstım benim için mahkemeye çıkmak ceza almakla aynı şey içimden bi his takma cimerden bi şey olmaz felan diyor bi histe tırsmamı söylüyor
Hiçbir şey olmaz merak etmeyin. Kimse vakit harcamaz bile böyle bir şey için. Mahkemeye çıkmazsınız bile. En kötü polisle uğraşırsınız ki sanmıyorum o kadar ilerlesin.

Hiçbir şey olmaz merak etmeyin. Kimse vakit harcamaz bile böyle bir şey için. Mahkemeye çıkmazsınız bile. En kötü polisle uğraşırsınız ki sanmıyorum o kadar ilerlesin.
bi soru daha sordum uygulamaya cimer işe yarar mı diye hakaret olarak herkes yazdı yok artık felan diye karakterine küfür etmiş diye ilgilenmezler bile ama artık rahatladım ben bu adam beni savcılıga felan verir sanmıştım

Adam olduğundan da şüpheliyim ben karşı tarafında neyse.🙂
b
Adam olduğundan da şüpheliyim ben karşı tarafı

Adam olduğundan da şüpheliyim ben karşı tarafında neyse.🙂
ben adamdan özür dileyince hata ettiğimi anladıgımı söyleyince bana bende şikayet ettiğim için özür dilerim dedi şikayet geri alınmıyor dedi sonra biraz konuştuktan sonra babana açıklamanı hazırla dedi ben bu heroya küfür olayını ve cimerin ilgilenmiyicegini söyleyince bana o olaylar oyle değil dedi garip bi insan

b

ben adamdan özür dileyince hata ettiğimi anladıgımı söyleyince bana bende şikayet ettiğim için özür dilerim dedi şikayet geri alınmıyor dedi sonra biraz konuştuktan sonra babana açıklamanı hazırla dedi ben bu heroya küfür olayını ve cimerin ilgilenmiyicegini söyleyince bana o olaylar oyle değil dedi garip bi insan
Bak yazdığımı aynen ilet adama:

Cimer'e yeniden önceki şikayet hakkında şikayette bulunursanız ve geri çekmek istediğinizi söylerseniz sıkıntı çıkmıyormuş. Bunu yapar mısınız?

Böyle bir şey yok ama denemeye değer. 🤠

Avukatım de hakkında suç duyurusunda bulunacağım deyip korkut zaten elinde telefon numarası var adam korkudan daha da LoL oynamaz.
Adam eğer ciddi askeri personelse bu laftan sonra uğraşmayacak olsa bile uğraşacaktır sıkıntılı laf.

Umarım gerçekten askeri personeldir ve sonuna kadar uğraşır. İşlediğin suçun cezasını da çekersin umarım. Çünkü suç işlemişsin.
Adamda Allah'a sövmüş oda suçlu.

Yeni konular

Geri
Yukarı