LoL'de tartışılan kişi ne yapabilir?

Avukatım de hakkında suç duyurusunda bulunacağım deyip korkut zaten elinde telefon numarası var adam korkudan daha da LoL oynamaz.
avu kat olduguma inanmaz ad soyad telefon verdi dogrulugunu araştırmadım personelim dedi dava açıcam dedi ben küfür etmiştim ama oda allaha sövdü yanlış hatırlamıyorsam allaha sövmediyse bi şey yapabilir mi

Ne yaptınız ki böyle dedi?
hakaret ama oda allaha sövdü yanlış hatırlamıyorsam sonra ark felan attı bunları dedi işte

avu kat olduguma inanmaz ad soyad telefon verdi dogrulugunu araştırmadım personelim dedi dava açıcam dedi ben küfür etmiştim ama oda allaha sövdü yanlış hatırlamıyorsam allaha sövmediyse bi şey yapabilir mi
Facebook'da arat kendisini. Bakalım kim çıkıyor.🙂

Ayrıca askeri personel dava açınca başka bir mesleğij açtığı davadan bir farkı olmuyor. Yaşınız küçükse umurlarında bile olmazsın...

Bir şey olmaz. 🤣 ama sen yine de insanlarla küfürleşme.
emin misiniz

Facebook'da arat kendisini. Bakalım kim çıkıyor.🙂

Ayrıca askeri personel dava açınca başka bir mesleğij açtığı davadan bir farkı olmuyor. Yaşınız küçükse umurlarında bile olmazsın...
arattım 2 tane tam isim soyisiminde çıktı birisi liseye felan gidiyor o olamaz biriside boş hesap hiç bi bilgi yok

Geri
Yukarı