LOL'deki kaçış yeteneği olmayan şampiyonla nasıl bir rakipten hızlıca kaçabilirim?

Eymen AKIN

Centipat
LOL'deki kaçış yeteneği olmayan şampiyonlarla nasıl bir rakipten hızlıca kaçabilirim? Flash vb kullanmadan direkt kaçmaktan bahsediyorum. Hızlıca ve hasar almadan direkt kaçmak istiyorum, flaş at kronometre bas gibi değil, direkt kaçmaktan.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum çevredeki patlayan bitkileri kullanabilirsin, bunun dışında mobilitesi olmayan bir şampiyonun kaçma ihtimali yok. Peki kaçmanı gerektirecek duruma girmemeni sağlayabilir misin? Evet! Totemsiz açılmamak, tek başına çok açılmamak, bir adamı gereğinden fazla kovalamamak, Ejder'e vs. tek başına gitmemek.

LOL'deki kaçış yeteneği olmayan şampiyonlarla nasıl bir rakipten hızlıca kaçabilirim? Flash vb kullanmadan direkt kaçmaktan bahsediyorum. Hızlıca ve hasar almadan direkt kaçmak istiyorum, flaş at kronometre bas gibi değil, direkt kaçmaktan.
İmkanı yok, mobilitesi ve kaçış yeteneği olan sampiyonlar bosuna yapilmadi ya. Tahm kench alip sürat falan alabilirsin ona gore esyalar falan alman lazim.

Daha hızlı kaçmak diye bir olay yok. Eğer çıkman gereken bir pozisyondaysan kendi yetenek kitini de rakibin yeteneklerini de hızlıca düşünmen gerek. En önemli şey ise sakin olmak panik yapmamak. Rakibin atacağı yetenekleri tahmin edip kısa bilek haraketleriyle bu yeteneklerden kaçınmalısın.

Hayalet al.
Ya da kolunu kullanıp "dodge'la". Kaçış yeteneği olanların bekleme süresi 1 saniye değil. Birden fazla yetenek atıldığında sürekli kullanamıyorlar. Buna rağmen atılan her yeteneğe karşı bir kişi ölmüyor oyunda. Bu yüzden hareket ederek kaçıyoruz. Çünkü karakterlerimizin ayakları var, bir şekilde yürüyorlar.

Benim dediğim şey çoğunuz yanlış anlamış rün vb alırımda anlatmak istediğim düşman üstüme geliyor neler yapmam gerek gibisindendi.
Hayalet al.
Ya da kolunu kullanıp "dodge'la". Kaçış yeteneği olanların bekleme süresi 1 saniye değil. Birden fazla yetenek atıldığında sürekli kullanamıyorlar. Buna rağmen atılan her yeteneğe karşı bir kişi ölmüyor oyunda. Bu yüzden hareket ederek kaçıyoruz. Çünkü karakterlerimizin ayakları var, bir şekilde yürüyorlar.

Casinin ayakları yok casiopyayı napıcaz adam sürüngen ve rengarın kaçış yeteneği 1 sn gibi (pasifinden bahsediyorum)ayrıca benim anlatmak istediğim konum almaydı nasıl konum almam ne yapmam gerektiğini bir nezli anlamak istedim çünkü oyunlarda tek ata bilsemde hep kaçma skilli olmayan dengeli dengesiz şamp alıyorum o yüzden kaçarken sıçıyorum neler yapmam gerektiğini vb yazsaydın güzel olurdu.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı