LoL'deki feeder trollerden nasıl kurturulur?

Ana rolün jungle ise ve oyun bilgin bulunduğun ligin üstündeyse, meta içinden güçlü bir şampiyon seç ve sadece onu oyna belli bir seviyeye yükselene kadar. Ben bir ara gümüşten altına çıkmak için Vi oynamıştım deli gibi sezon bittiğinde Vi ile %75 kazanma oranım vardı sanırım.

Bu oyuna sezon 4'te başladım. Hesabı sezon 6 da 30 level yaptım. Yapar yapmaz da ranked girmeye başladım. İlk 10 maçımın 7'si Win olmasına rağmen bronz 1'e attı. Sezon 6'dan sezon 11'e kadar gümüş-bronz eloda takıldım. Baktım bu TR'den olmuyor en iyisi EUW'e geçeyim, dedim ve geçtim. Bir işe yaramadı. Çünkü bu oyunun lig sistemi baştan aşağı bozuk. İstediğin kadar iyi oyna, oyunun rakibe ve sana verdiği oyuncular o ligin oyuncusu değil. Yani takımına zümrüt oyuncu geliyor ama hareketleri DEMİRLİK, karşıya bronz oyuncu geliyor ama hareketleri ELMASLIK. O yüzden sana verebileceğim tek tavsiye arkadaşlarınla flex ranked girmendir.

Hadi ya 1 2 sene önce orda oynuyordum gayet iyiydi aslında ama bozmuş olabilir. Şöyle de bir üzücü gerçek var ki Türkler olarak biz bile birbirimize tahammül edemiyoruz en iyisi Türk olduğunu belli etmeyecen.

Tr serverda da oynadım euda da. Tr de gördüğüm tek çaba feedleme çabasıydı. Kim daha fazla feedleyecek onun için yarışıyorlardı😀 Bir de oyuncu az olduğu için yüksek elo da hep aynı adamlar geliyor ve maç bulma süreleri eu ya göre çok uzun geliyordu bana. 1 sene den fazladır oynamıyorum ama birşeyler değişmiş olabilir.
Değişen çok bir şey yok. Bu dönemlerde hiç oynanmaz. Çalışan birisiyim genelde lole gece giriyorum yaşı küçük, algısı dar olan çocuklarla karşılaşmak zor oluyor en azından...

Selam benim bir sorum var 2 saattir LoL oynuyorum ve 2 maç attım 2'sindede jg oynadım ve dereceli derecem gümüş 1 91 LP ve altın olucagım maçta 2 tane pre troll bot pre yapmıstı ve bana yardım gelmediler sıkıntı etmedim ve Kayn'den counter Jungle yedim ve yine gelmediler ve Kayn bildiğin oyunu okudum ve oradan sonra oldugum her yeri düşünüp 4 kere kesti ve bu durumun üstüne bir de bot lane bütün değerlerime küfür etti bende sinirlenip AFK kaldım. Riot artık şu duruma çözüm getircek mi ve bunlarda nasıl kurtuluruz? Gerçekten bu 3. oldu altına çıkamadım iyi günler.

West'e geçebilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı