LoL'deki kanser kitle

S2 den beri oynuyorum, 1 kere bile küfür etmedim daha.Kişide biter hocam olay, "niye böyle" sorusunun cevabı eğitimdir.Gerek aile içi, gerek aile dışı.Ağırlık aile içindedir.Küfür edenler gökten inmiyor ki.

Sorun nasıl çözülür, sen evlenip çocuk sahibi oldugunda düzgün egitim vericeksin, senin gibiler artacak.Senin cocugun da senin yolundan gidecek vs vs.Tabi küfür eden kitlenin artış hızıyla, etmeyen kitlenin artış hızı çok farklı malesef.

İmkansız değil ama baya bir zor durum.Benim umudum var ama bakalım.

Eklemek istersen "Kara Sevdalım" nickim oyunda.Normal game takılıyoruz, küfür flame vs yok, akşamları 20 00 gibi genelde on oluyoruz.Öyle üst düzey de oyuncular degiliz.Elmas-Silver arasında degisiyor bizim ekip.

Eğer benim takımımdaysan hata affetmem, çok değişik şeyler duyarsın. Kafa dağıtmak için giriyorum diyorsun ama sen de milletin oyununu bozuyorsun.

Genco ben bu oyuna Beta da iken başladım o zamanlar Warcraft 3'den bozma bir login screen vardı ortak server dönemlerini bilirim beta çıkısı Ufo Corki dağıtmışlardı taaa o dönemlerde oynuyordum bu oyunu 12 sene tryhard oynayacak halimiz yok. Keyfine tabii ki de insanları trollemeyiz ama yaşımızı da aldık artık.

En kötüsü de tek girdiğin maça 3-4 PRE gelmesi. Hani tek kişi olunca ağzının payını veriyorsun ama 3-4 kişi olunca biriyle konuşuyorsun arkadan diğeri atlıyor. Hani insan hiç mi düşünmez arkadaşım ama hatalı falan diye. Ben de arkadaşlarımla oyun oynuyorum ama hiçbir zaman ikili diyaloğa atlamadım. Sonuç olarak hem bahsettiğim tipler hem de küfür, hakaret edenler kendini ifade edemeyen insanlar oluyor genelde.

Bende çok rahatsızdım. EUW'daki hesabımı Altın ligine kasıp bırakacaktım, ama Honor seviyesi 1 idi. Bende bıraktım, TR'de smurf olan ama oynamadığım hesaba geçtim.

Tek çifti 2/8 gibi rezalet bir şekilde bitirdim. Bütün toxicler ve feederları özenle takımıma verdi.

Daha sonra Flex girdik, Gümüş 2 başladım ilk 10 maçın sonunda. Bu hesabın Honor'u 2 olduğu için ödül alabilecektim.

Sürekli 4 kişilik takımlara 5. olarak oynadım. Bazılarını ekledim. Şuan Altın 1 66 LP'yim. Plata kadar hiç zorlanmadan çıktım.

Çünkü 5 kişi iletişim içinde olduğu için, taktik ve strateji uygulayabiliyoruz. Üstelik Amumu jungle oynuyorum.

Altınım ama 25 LP gelip 5 LP kırıyor. Takıma ve karşıya Plat ağırlıklı takım atmasına rağmen, sürekli egoist adamlar geldiği için yine tek başıma Flex girmiyorum. Her gün 3-4 maç atıyorum. Full win. Kaybettiklerim de tek başıma girdiğim maçlar.

LoL 5 kişilik bir takım oyunu. 1 kişilik değil. 2 kişi girsen bile, diğer 3 kişiyi taşımak zor. En iyisi Flex. Gir 5 kişi. Herkes iletişim halinde. Mis.
@Frxeon isteyen çar dener, chill takılır.

Herkes mükemmel, try-hard olacak diye bir şey yok. Benim gibi, 5 preyle esnek girersen gir. 5 kişi full try hard.

Böyle olunca benim takımıma gelmesi gereken feederlar karşıya gidip karşı takımın huzurunu bozuyor. Ff atıyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı