LoL'den ban yedim

Aeronight

Kilopat
Makaleler
6
Yer
Bolu
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen 5 5600
Cooler Master MasterLiquid ML120L V2
Asus Prime B450M-K II
ASUS DUAL GeForce RTX 3060 Ti OC 8GB
XPG Gammix D35 2x8GB 3200MHz
ADATA Legend 750 500GB
Kioxia Exceria 480GB SATA 2x
ASUS TUF GAMING 650B 650W 80+ Bronze
Aşırı değişik sebepten ban yedim ve arkadaşlarla gülmekten yarıldık açıkçası Discord'da ben de paylaşmak istedim. Fightı Heimerdinger yüzünden kaybettik ve ben de aşağıdaki şeyi dedim. Honor 5 olan hesabım artık Honor 1 ve kilitli. İşin komik kısmı istemciye girerken art arda 3 adet rapor geri bildirimi geldi yani 3 kişiyi banlattım. Açıkçası güldüğüm için mutluyum. Takdir seviyelerinden ve sezon sonu ödüllerinden olacağım ama yapacak bir şey yok. Toksiklik yaptığımı düşünmüyorum açıkçası, zaten yapsam Honor 5 olmazdım. Riot adaleti diyelim unlucky.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yatacak yerim yoku yatak mı anladılar acaba

Ulan rito ne komik firmasın sen karşılaştığım adamlar Riot Games'e demedikleri kalmıyor ama asla ceza almıyorlar

Yatacak yerim yoku yatak mı anladılar acaba
Olabilir.

Ulan rito ne komik firmasın sen karşılaştığım adamlar Riot Games'e demedikleri kalmıyor ama asla ceza almıyorlar
Yok ya dediğim gibi istemciye girerken 3 kişiyi banlattım.

Bilet açmayı dene.
Banlar açılmıyor. Şikayetçi değilim zaten ya. Paylaşmak istedim sadece. Abuk subuk yazdığını bir şeyden ban yiyebiliyorsunuz. Bu bana bir yerden tanıdık geliyor.

Son düzenleme:
Aşağıda salak demişsin adama normal değil mi ban ?

Ben ağzıma geleni söylüyorum 1 aydır ve ceza falan yemedim. Cidden salak dediğin için seni banladı mı bunlar

Ben ağzıma geleni söylüyorum 1 aydır ve ceza falan yemedim. Cidden salak dediğin için seni banladı mı bunlar
Chatlogu olduğu gibi attım.

Hmm. Durum güncellemesi: Bir de ampute demişim adama.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…