LoL'den ban yedim

Aeronight

Kilopat
Makaleler
6
Yer
Bolu
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen 5 5600
Cooler Master MasterLiquid ML120L V2
Asus Prime B450M-K II
ASUS DUAL GeForce RTX 3060 Ti OC 8GB
XPG Gammix D35 2x8GB 3200MHz
ADATA Legend 750 500GB
Kioxia Exceria 480GB SATA 2x
ASUS TUF GAMING 650B 650W 80+ Bronze
Aşırı değişik sebepten ban yedim ve arkadaşlarla gülmekten yarıldık açıkçası Discord'da ben de paylaşmak istedim. Fightı Heimerdinger yüzünden kaybettik ve ben de aşağıdaki şeyi dedim. Honor 5 olan hesabım artık Honor 1 ve kilitli. İşin komik kısmı istemciye girerken art arda 3 adet rapor geri bildirimi geldi yani 3 kişiyi banlattım. Açıkçası güldüğüm için mutluyum. Takdir seviyelerinden ve sezon sonu ödüllerinden olacağım ama yapacak bir şey yok. Toksiklik yaptığımı düşünmüyorum açıkçası, zaten yapsam Honor 5 olmazdım. Riot adaleti diyelim unlucky.
1668708302934.png

1668708232858.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Aşırı değişik sebepten ban yedim ve arkadaşlarla gülmekten yarıldık açıkçası Discord'da ben de paylaşmak istedim. Fightı Heimerdinger yüzünden kaybettik ve ben de aşağıdaki şeyi dedim. Honor 5 olan hesabım artık Honor 1 ve kilitli. İşin komik kısmı istemciye girerken art arda 3 adet rapor geri bildirimi geldi yani 3 kişiyi banlattım. Açıkçası güldüğüm için mutluyum. Takdir seviyelerinden ve sezon sonu ödüllerinden olacağım ama yapacak bir şey yok. Toksiklik yaptığımı düşünmüyorum açıkçası, zaten yapsam Honor 5 olmazdım. Riot adaleti diyelim unlucky.

Yatacak yerim yoku yatak mı anladılar acaba :D

Yatacak yerim yoku yatak mı anladılar acaba :D
Olabilir. 😁

Ulan rito ne komik firmasın sen :D karşılaştığım adamlar Riot Games'e demedikleri kalmıyor ama asla ceza almıyorlar :D
Yok ya dediğim gibi istemciye girerken 3 kişiyi banlattım.

Bilet açmayı dene.
Banlar açılmıyor. Şikayetçi değilim zaten ya. Paylaşmak istedim sadece. Abuk subuk yazdığını bir şeyden ban yiyebiliyorsunuz. Bu bana bir yerden tanıdık geliyor. 🤨

Son düzenleme:
Aşağıda salak demişsin adama normal değil mi ban :D ?

Ben ağzıma geleni söylüyorum 1 aydır ve ceza falan yemedim. Cidden salak dediğin için seni banladı mı bunlar🤨
Chatlogu olduğu gibi attım.

Hmm. Durum güncellemesi: Bir de ampute demişim adama.
1668721757362.png

Geri
Yukarı