LoL'den ban yedim

Ekran Görüntüsü (3).png

Toksiklik yapmışsın ve banlanmışsın. Ne bekliyordun, ödül mü? Chati düzgün kullanmayı öğrenmelisiniz.
Dostum dediğim gibi takdir 5'ten düştüm. Emin ol chati en doğru kullanan insanlardan biriyimdir. Ama yanımdaki adamın eloboost olması (ki ban yedi muhtemelen çünkü maç girmiyor artık) benim suçum değil ve kazandığım bir maçta sırf bana inat olsun diye canım 30'ken ve biraz canım olsa Ezreal'ı tekleyip oyunu kazanabilecekken bu adamın tüm can eriklerini alması sinirlerimi tetikledi. Cezamı da aldım zaten.

Ben gundi dediğim için 10 gün chat banı üstüne takdir kilidi yedim. Bilet atınca umursamadılar sadece chat kaydını atıyorlar.
Takdir kilidi zaten chat ban yenince direkt atılıyor bence. Çünkü ciddi ciddi yediğim ilk bandı ve direkt takdir 5'ten 1'e düşüp takdir kilidi yedim.

Evet. Takdiri kasması zor ve kilitlenince açması daha zor. Sürekli honor falan alıp maç atman lazım. Hiç uğraşma sal ya.
16.41'de banım bitecek ve sezon sonu ödüllerini almam lazım. O yüzden benim bu takdiri çıkarmam lazım. Bakalım ne olacak. İşin saçma yanı şu: Sandıkta kazanamıyoruz.

Geçen gün chati okuyan yazılımlarıyla ilgili bir değişiklik yapmışlardı sanırım. En iyisi chati kullanmamak. Takdir 5 hesap bu yüzden banlanıyorsa diyecek bir şey yok.

Geri
Yukarı