LoL'den ban yedim

Geçen gün chati okuyan yazılımlarıyla ilgili bir değişiklik yapmışlardı sanırım. En iyisi chati kullanmamak. Takdir 5 hesap bu yüzden kalıcı banlanıyorsa diyecek bir şey yok.
Kalıcı banlanmadı hocam. Chat ban yedim sadece. Ama o takdirin gitmesi cidden koydu. Bu sezon jungle mainledim ve mecbur chati kullanmam lazım.

Başıma neredeyse aynısı geldi. "Hızlı mı başlıyorsun o şekilde" yazdım chatten discordda konuştuğum bir arkadaşıma. Çünkü sesim bozuk gidiyordu. Olay da Minecraftta hızlı maden kazıp hızlı tool atma hakkındaydı onun hakkında konuşuyorduk. Bizim chat robotu gel bunu "Hızlı mı boşalıyorsun?" diye anla.

Cidden komik. Ticket attım çözüldü honorum da yükseltildi ancak bilmiyorum neden böyle saçma bir hata oldu.

Başıma neredeyse aynısı geldi. "Hızlı mı başlıyorsun o şekilde" yazdım chatten discordda konuştuğum bir arkadaşıma. Çünkü sesim bozuk gidiyordu. Olay da Minecraftta hızlı maden kazıp hızlı tool atma hakkındaydı onun hakkında konuşuyorduk. Bizim chat robotu gel bunu "Hızlı mı boşalıyorsun?" diye anla.

Cidden komik. Ticket attım çözüldü honorum da yükseltildi ancak bilmiyorum neden böyle saçma bir hata oldu.
Valla ben ticket attım ama Blitzcrank Bot cevap verdi. Tabii otomatik mesajla. 🤠

Hocam discorddan deği ritonun kendi sitesinden atmanız lazım.
Öyle yaptım zaten hocam. Hakimim yani ticket işlerine.
1668951833137.png

Öyle yaptım zaten hocam. Hakimim yani ticket işlerine.
Allah allah, normal ticketlarda bc bot cevap vermiyor diye biliyorum. Belki kısıtlama olduğundan doalyı otomatik bot atmışlardır bilmiyorum. Ben hep 15 20 saat sonra gelen yanıtlar ile sorunumu çözüyordum.

Riot'un çok komik bir sistemi var. Ama sistem hassaslaştı galiba, 2 günde 4 hesap; sohbet kısıtlaması yedi 🤣

Problem değil, lig bitti ama çok komik.

@Aeronight anlıyorum da gene de bu size küfür etme ve toksiklik yapma hakkı vermiyor işte. O adam oyununa muhtemelen hâlâ devam ediyor ve cezasını da sen çekiyorsun. Bu açıdan düşün.
Riot iş başında!
1669043187653.png

Dostlarım güncelleme yapmak istiyorum. 2 gün içerisinde honor kilidim kaldırıldı ve beni honor 5'ten, honor 4'ün son kademesine gietirdi. Tabi son 5 oyun 3 honor almamın etkisi vardır mutlaka.
1669190683095.png

Son düzenleme:

Geri
Yukarı