LoL'e başlamalı mıyım?

Başlayabilirsin ama Türkiye serverinde başlama EU West de başla 3-4 sene TR de oynadıktan sonra 2 hafta West'te oynadım oyun aslında zevkliymiş dedim toxiclik seviyesi TR'nin 5 de 1'i küfür 10 da 1 seviyede nadiren ağır küfür eden çıkıyor en fazla F... U falan yazıyorlar.

Başlama ya da EU West'de başla diyenlere bakma onlar oyunda sinir krizi geçiren sorunlu tipler. Sonuçta oyundur eğlencesine bak takıl.

Bende bir ara EUW oynuyordum sinir krizi geçirmiyordum sorunlu falan da değildim TR'ye göre kat kat daha iyi. Tabi orada da ara sıra seni tilt eden oluyor mu oluyor.

Rekabetçi oyuna "oyun sadece" ya da "just a Game" kafasıyla başlayacaksan başlama iyi oynamak istiyorsan başla ya da başkalarının zamanını çalma sonuç olarak senden başka 9 kişi daha o oyuna giriyor kazanmaya ve keyif almaya çalışıyor kazanmak bunda büyük etken başlarken herkes kötüdür ama kafa yorman gerekir izlemen gerekir vs kafa yormayacaksan rekabetçi oyun oynanmaz. Kafa yormak istemeyen Sims oynasın.

Rekabetçi oyuna "oyun sadece" ya da "just a Game" kafasıyla başlayacaksan başlama iyi oynamak istiyorsan başla ya da başkalarının zamanını çalma sonuç olarak senden başka 9 kişi daha o oyuna giriyor kazanmaya ve keyif almaya çalışıyor kazanmak bunda büyük etken başlarken herkes kötüdür ama kafa yorman gerekir izlemen gerekir vs kafa yormayacaksan rekabetçi oyun oynanmaz. Kafa yormak istemeyen Sims oynasın.
Oyun bildiğim kadarıyla herkesi seviyesine yakın eşleştiriyor. Yeni başlayan yada oyunda kötü olan birini elmas ile eşleştirmiyor. Sonuçta herkes kendi seviyesinde oynayabilir. Kötü oynayacaksan yada zaman ayırmayacaksan başlama demek yanlış. Sen daha çok zaman harcıyorsan kafa yoruyorsan, sen daha iyiysen kendin gibilerle eşleşirsin.

Geri
Yukarı