LoL'e başlanır mı?

Sistem özelliklerini bilmek lazım fakat kaldırır çok büyük ihtimal. En kötü düşük ayarlar ve düşük çözünürlükte oynayabilirsin.
Sadece biraz ekran kartını hatırlıyorum 950 Mx gibi bir şey hangi marka olduğunu hatırlayamadım ama gforce olması lazım

Başlanır ama ben bu oyunu çok kafaya takmam milleti susturup oyunuma bakarım dersen başlanır.

Bağımlılık yaparıyor diyorsunuz ama nesi bağımlılık yapıyor acaba ?

Bir zamanlar LoL oynarken bizim T.C. Kızları sayesinde monitörü kırmıştım. Yok Zed'i bana sal, sen oraya git benim yanımda durma, takım sonuncusu olduğu halde minnoş hareketler yapması beni çıldırttı bende ana bacı girdim şöyle dedim "çok biliyorsan bilgisayarımın başına geç otur oradan emir verip durma oynayacaksan sus oynamayacaksan quit çek rahatsız etme" en sonun da ise klavyeyi monitöre fırlattım.

Bir zamanlar LoL oynarken bizim T.C. Kızları sayesinde monitörü kırmıştım. Yok Zed'i bana sal, sen oraya git benim yanımda durma, takım sonuncusu olduğu halde minnoş hareketler yapması beni çıldırttı bende ana bacı girdim şöyle dedim "çok biliyorsan bilgisayarımın başına geç otur oradan emir verip durma oynayacaksan sus oynamayacaksan quit çek rahatsız etme" en sonun da ise klavyeyi monitöre fırlattım.
Ben sinirlenmem ve zaten laptop menetşei kırıldı daha kırmam umarım :)

Geri
Yukarı