LoL'e başlanmalı mı?

Başlayabilirsin, tam öğrenmeden dereceli girersen her şeyine söveceklerinden de eminim. O yüzden arkadaşlarınla başlasan öğrenmen kolaylaşır, kaybetsen bile sinir olmazsın.

Toxic birisi değilim, tartışmadan uzak olup oyun oynamayı seven birisiyim ve LoL'e merakım var. Başlamak istiyorum. Tavsiyeniz var mıdır? Öneriniz var mıdır?

Eğer başlayacaksanız, oyuna başlayınca direkt herkesi susturursanız. Daha iyi bir oyun deneyimi yaşayabilirsiniz. Ben zamanında chate cok tilt olup kulaklığımı kırmıştım.

Toxic birisi değilim, tartışmadan uzak olup oyun oynamayı seven birisiyim ve LoL'e merakım var. Başlamak istiyorum. Tavsiyeniz var mıdır? Öneriniz var mıdır?
Çoğu lol oyuncusunun ve oyunun sinirlendirdiği yönünde iddialar var kulak asmaman gerekli . Öncelikle şunu bilerek istediğin gibi LOL e başlayabilirsin genel olarak sinir yaşamassın : 1-Herkezin insan olduğunu ve oyunu kazanmak için aptalcada olsa mantığa yatmasada kendince maçı kazanmaya çalıştığını unutma ,Kimileri çok saçma hareketlerde bulunabilir ama takmaman gerekli 2-Olsun bu maçıda kaybedelim ne olucakki ,diyebilmelisiniz 3- Şunu söylmeliyimki bu oyunu 6-8 yıl oynadığınız zaman maçı neden kaybettiğinizi flan daha iyi anlıyorsunuz o nedenle takım tartışmalarına daha olgun bakıyorsunuz 4- Mute atmanızı kesinlikle öneririm ,bütün takımı muteleyip oyuna başlayın Master ligine kadar en azından böyle yapın Mental sağlığınız açısından önemli5- Kendinize oyuna arkadaşı bulmak oyun içinde sizi savunmak gibi şeylerde yardımcı olacağı için vb durumlar için ideal bir Mental Sağlık koruma yöntemidir . İYİ OYUNLAR İNŞALLAH PİŞMAN OLMASSINIZ

Başlamanız güzel olur, oyundaki toxic seviyesini düşürmek için normal insanlarında bu oyunu oynaması lazım. Tabii sinir sisteminiz biraz zorlanabilir, eğer dayanabilirseniz 1 sene sonra çelik gibi sinir sisteminiz olacaktır :)

Küfür vs yok ise beni de ekleyebilirsin, LoL nickim "Kara Sevdalım" nickin farklı bir hikayesi var ona daha sonra geliriz. Akşam 19:00 sonrası Online olabiliyorum iş durumlarından dolayı.

Başlamanız güzel olur, oyundaki toxic seviyesini düşürmek için normal insanlarında bu oyunu oynaması lazım. Tabii sinir sisteminiz biraz zorlanabilir, eğer dayanabilirseniz 1 sene sonra çelik gibi sinir sisteminiz olacaktır :)

Küfür vs yok ise beni de ekleyebilirsin, LoL nickim "Kara Sevdalım" nickin farklı bir hikayesi var ona daha sonra geliriz. Akşam 19:00 sonrası Online olabiliyorum iş durumlarından dolayı.
Kaya Gibi .. Sinir Sistemi …

Takımına her türden insan gelecek, kafama takmam diyorsan başlayabilirsin. Ben boş konuşanları görmezden geldiğim için sıkıntı yaşamıyorum ama kitlesi gerçekten kötü. Zamanla takım bulup oynarysan daha fazla zevk alabilirsin.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı