League of Legends'a Vanguard geldi

F2p bir oyunun hile koruma yazılımı için kernel level erişim istiyorlar, 10 yıldır oynadığım oyunu dün sildim.

Olay kernel seviye yazılım istemesi değil. VAC'ten tut Easy Anti-Cheat'e kadar bir ton anti hile yazılımıda kernel çalışıyor ama Vanguard gibi sen oyuna girmeden açılmıyor.(yani sen diyelim film izleyeceksin diğer anti cheatler açılmazken Vanguard açılıyor).

Değil.

Olay kernel seviye yazılım istemesi değil. VAC'ten tut Easy Anti-Cheat'e kadar bir ton anti hile yazılımıda kernel çalışıyor ama Vanguard gibi sen oyuna girmeden açılmıyor.(yani sen diyelim film izleyeceksin diğer anti cheatler açılmazken Vanguard açılıyor).

Değil.
Aman anti hile yazılımı benim mouse hareketlerimi görmesin, aman verilerime erişmesin, aman dosyalarımı okumasın cart curt. Ne değerli verilermiş arkadaş. Hiç anlamıyorum şu kafada insanları. Ben Valorant girmeyeceğim günler Vanguard'ı sağ tıklayıp kapatıyorum. Size de tavsiye ederim.

Aman anti hile yazılımı benim mouse hareketlerimi görmesin, aman verilerime erişmesin, aman dosyalarımı okumasın cart curt. Ne değerli verilermiş arkadaş. Hiç anlamıyorum şu kafada insanları. Ben Valorant girmeyeceğim günler Vanguard'ı sağ tıklayıp kapatıyorum. Size de tavsiye ederim.

:D senin verilerin değersiz çöp olabilir ama herkesin öyle değil bu 1. 2. olarak herkes PC'sini oyunu oynamazken bile gözleyen bir anti cheat yazılımı istemeyebilir gayet normal.

:D senin verilerin değersiz çöp olabilir ama herkesin öyle değil
10 milyar dolar servetin var da verilerin çok değerli olacak yani? Sen laptopun kamerasınıda bantlıyorsundur şimdi :D

2. olarak herkes PC'sini oyunu oynamazken bile gözleyen bir anti cheat yazılımı istemeyebilir gayet normal.
Kapatabiliyorsun işte. Ben kapatıyorum.

Hoş olmayan kısım da bu zaten evet, oyunu kapatıp Vanguard'a bağlı işlemleri sonlandırsak da rastgele olarak durduk yere arka planda çalışmaya başlıyor. Rootkit benzeri davranışları var.

Değil.

Nasıl değil.

Geri
Yukarı