LoL'u en sonunda bırakmamı sağlayan toxic kitle

Nicksizfury

Hectopat
Makaleler
12
Daha fazla  
Merhaba an itibari ile sezon 2'den beri oynadığım oyun olan LoL'u bıraktım. Bırakmamın sebebi oyunun kendisini bozması falan değil. Oyun bence hala güzel düşünülmüş. Her ne kadar dengesizlikler olsa da mantık olarak güzel bir oyun. Ama oyunuma son gelen aptal artık sınırı aştı ve dayanamayıp LoL'ü bıraktım.

Bu toxic velet oyun başı gelip daha lobide şampiyon seçim ekranında feedleyeceğim ağlayın şurayı sal burayı sal Yasuo destek yapacağım sal diye toxiclemeye başladı. Tabi bunların arkasına küfürde var onları yazmayacağım. Ve bunu oyuna girer girmez yaptı hiç kimse daha chate bir şey yazmadan. Neyse oyun başladı bu hala ona kimse bir şey yazmamasına rağmen küfürler yağdırmaya başladı herkese. Arkadaşın redini çaldı. Her saniye chate bir şey yazıyor ve her kelimesi küfür öyle düşünün. 1V1'de şanssız şekilde ölen mid laneye küfürler yağdırdı. Ve bunu yaparken işin garibi mid lane 0 1 olması ve onun 0 3 olması.

Neyse biraz daha ilerledi çocuk hala küfürler yağdırıyor. Bu herhalde güzel bir hareket yaptı adam buna wp yazdı. Adama bana wp yazmayacaksın... Bana küfür edeceksin ki bende sana edeyim burası TR serverı falan dedi. Bende smurf hesap olduğu için karşımdaki adamı kesiyordum. Bana helal LAN... Diye küfürler yağdırdı. Ben yazdım arkadaşa bunu neden yapıyorsun beyninde hasar mı var? Bak adamlar sana bir şey demiyor. Bırak da oyunlarını kazansınlar. Yok sövmeye devam ediyor.

Bende düşündüm ve LoL'ü bırakmadan topluluk adına son bir şey yapmak istiyorum. Adamın nickini atıyorum. Sizden ricam bu arkadaşı reportlamanız. Böyle insanlar bu oyunu oynamasın. Atacağım nickini reportlamak isteyen reportlasın.
bokumu ye 46.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı