LoL'u en sonunda bırakmamı sağlayan toxic kitle

Susturup geçebilirsiniz. Böyle oyuncular yüzünden bir oyunu bırakmak saçma.
Hocam olay susturmak değil. Ben susturabilirim zaten ki genelde susturuyorum. Ama ben bu oyunu 2. sezondan beri oynadım ve daha 25 yaşında saçımda beyaz çıktı. Bu arkadaşları mutelesenizde oyununuzu tabiri caizse bok etmesine engel olamıyorsunuz. Aslında bi sebebi de bu. Ben lanem de oyunu kazanırken bu aptallar böyle yapıyor diye oyun kaybetmekten sıkıldım. Olay oyun kaybetmekte değil oyun kaybedilir sıkıntı yok. Ama böyle andavallar yüzünden ben o oyundan keyif alamıyorum. Ve bu andavallar yüzünden keyif alamayınca da oyundan soğuyorum bu da son noktasıydı.

Evet CS 1.6 zamanları mükemmeldi. Ne toxiclik nede bunlar gibi andavallar vardı. Özledim o zamanları.
Ben 5-6 seneden beri " X "adında bir oyunu oynuyorum.
Haritalara, oyunun mekanizmalarına, içeriklerine yeterince hakim oldum ancak maçta nasıl oynamam gerektiğini takımıma göre karar veriyorum.
Bu takımda iş yok diyebiliyorum, maç bitince sinirlenmiyorum artık. :)
Yılların tecrübesi böyle bir şey oluyor galiba. 😂

Hocam olay susturmak değil. Ben susturabilirim zaten ki genelde susturuyorum. Ama ben bu oyunu 2. sezondan beri oynadım ve daha 25 yaşında saçımda beyaz çıktı. Bu arkadaşları mutelesenizde oyununuzu tabiri caizse bok etmesine engel olamıyorsunuz. Aslında bi sebebi de bu. Ben lanem de oyunu kazanırken bu aptallar böyle yapıyor diye oyun kaybetmekten sıkıldım. Olay oyun kaybetmekte değil oyun kaybedilir sıkıntı yok. Ama böyle andavallar yüzünden ben o oyundan keyif alamıyorum. Ve bu andavallar yüzünden keyif alamayınca da oyundan soğuyorum bu da son noktasıydı.
Kanka bi de şeey vardır. Sen 5-0'sındır ormancısındır. Bunlar botta, topta yada midde ezilmiştir 1v1. Gelmezsen feedlerim der feedler. Bazısı da var ben fightlara gelmiyorum 4v5 kazanın. İnsanlara AHLAK lazım. Oyunu kazanıp kaybetmek benim içinde önemli değil. Adam sen totonu dişine katıyon dk 30 oluyor 30dk'dır gerçekten oyun ağır geliyor ama en sonunda bilerek gidiyor ölüyor yada bilerek takıma katılmıyor. En fenası da bunlar. Bunun tek çözümü de ban değil. Tek çözüm AHLAK.

TR yerine EUW geçmen senin iyiliğine en kötü ihtimalle böyle anlık sinir krizi geçiren veletler bulunmuyor (2 sezondur westteyim TR dönmeyi düşünmüyorum)
TR yerine EUW geçmen senin iyiliğine en kötü ihtimalle böyle anlık sinir krizi geçiren veletler bulunmuyor (2 sezondur westteyim TR dönmeyi düşünmüyorum)
Ve sustur vs gibi önerileri mantıklı bulmuyorum susturunca yaptığını engellemiyor

Geri
Yukarı