LoL'ü 2014'den beri oynamama rağmen heyecan yapıyorum

meola147

Kilopat
Takım savaşlarında olsun birebir dövüşlerde olsun botta olsun acayip heyecan yapıyorum. Bu durum beni mahvediyor. 6 yıldır bu oyunu oynamama rağmen takım savaşlarında zihnim kayboluyor ve beynim çalışmayı bırakıyor. Neden bu oluyor bilmiyorum panikliyorum elim ayağım birbirine giriyor bütün yeteneklere rastgele basıyorum. Kendimi son zamanlarda zorlasam da şu şekilde "olum normal oyun heyecan yapma takım dövüşü izle kendine gel" diye yine olmuyor. Bu durumu bir arkadaşımla paylaştım ve aynısını kendisinin de yaşadığını söyledi şu an tek rahatlığım o. Onun haricinde önerilerinizi bekliyorum. :D.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ciddi söylüyorum. Birkaç oyun gir bilerek besle takım savaşlarına git. Çok umrunda olmayacağı için heyecanlanmazsın. Bir de rahat oturmak da çok önemli

Hocam bir oyun için bu kadar stres yapmaya değmez. Kafana takmadan oyna, bir ülkü(hedef) için oynama, zevk için, eğlenmek için oyunu oynarsan sıkıntı olmaz.

İnsanların nasıl düşündüğünü önemsediğiniz yüzünden böyle davranıyorsanız. Yani kötü bir oyun çıkarıp küfür yemekten korkuyorsanız. Maç başı herkesi susturun ve oyunun keyfini çıkarın. Unutma oyun eğlenme amaçlı bir araçtır.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı