LoL'ü bırakmalı mıyım?

Aquaranee

Hectopat
Daha fazla  
LoL'de rank kasmak için giriyorum fakat herkes flame yapıyor almak istediğini alamayınca feedliyor. En nefret ettiğim şey ise flame atarken ölüyorlar bu sefer daha çok küfür etmeye başlıyorlar. Ne zaman oyun kaybetsek bot diff oluyor. Çünkü her dakika flame yapıyorlar. Sizce ne yapmalıyım? Oyunu bırakmalı mıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
LoL'de rank kasmak için giriyorum fakat herkes flame yapıyor almak istediğini alamayınca feedliyor. En nefret ettiğim şey ise flame atarken ölüyorlar bu sefer daha çok küfür etmeye başlıyorlar. Ne zaman oyun kaybetsek bot diff oluyor. Çünkü her dakika flame yapıyorlar. Sizce ne yapmalıyım? Oyunu bırakmalı mıyım?

LoL'ü sürekli oynamayacaksın tadımlık oynayacaksın yani canın çekince oynayacaksın öyle daha zevkli oluyor çünkü LoL oynama hevesin geliyor.

Ah o bot diff olayına sinir oluyorum. Hiç Jungle'de suç olmuyor adamın saçma gang denemelerinde başarısız olup lane kaybettikten sonra trip atması. Bunlar normal maçta oluyor bir de.
Rank kasmayın kasacaksanız adam akıllı arkadaşlarla Flex girin zevkine.

Kendi psikolojini bozduğunu düşünüyorsan evet. Ama bir oyunu bu kadar kafaya takmamak lazım. Ben de oynuyorum girdim mi 1-2 el atıp çıkıyorum. Takmayın bu kadar zevkine bakın.

Bu senin oyun bakış açına göre değişmektedir zamanında bende bronzdum bu sene başlarında oyunda bronzdum aşırı flameliyordum sonra herkesi muteleyip oyunuma bakmaya başladım(bir zaman sonra çok flame yapanları muteledim). Ranklar sıfırlanmadan önce plat II olarak bitirdim sezonu. İstediğinde her şeyi başarabilirsin takım kötü bile olsa ümidini hiçbir zaman kaybetmeyeceksin, sadece takımına değil kendi hatalarınada odaklanmalısın.

Tek başına penta atabilen şampiyonları kullanmanızı öneririm. Örneğin Jax, Nasus, Jhin, Veigar vb. şampiyonları seçip oynayabilirsiniz. Ayrıca oyun başında herkesi susturun.

Geri
Yukarı