LoL'ü bıraktım

Kaçabilirsin ama LoL'den saklanamazsın bir gün seni bulur o

Hiç başlamadım bu oyuna. Arkadaşlarım bir kereden bir şey olmaz, hem rahatlarsın diyorlar. Ne diyorsunuz başlasam mı?

MOBA'ya bulaşma çok meraklısı değilsen 1 tane bile adamakıllı kitlesi olan yok MOBA'da.

Hiç başlamadım bu oyuna. Arkadaşlarım bir kereden bir şey olmaz, hem rahatlarsın diyorlar. Ne diyorsunuz başlasam mı?
Tam içine çekmezsen zararı olmaz hevesini alıp bırakırsın böyle arkadaşlardan uzak durmak lazım ne demişler deli ile çıkma yola getirir başına bela.

Hocam sırf bu düşük eloyu merak ettiğim için eski kastığım 30 level unranked hesapta oyun attım. 3 günde elmas4 seviyesine geldim 75win rate ile. Sana yemin ederim 1 maçtada iyi oynayan adam gelmedi zar zor premle adamları taşıdık. Ben grandmaster seviyesinde bi oyuncu olarak diaya 3 günde çıktıysam o elodakiler o ezikleri taşıması imkansız. Lol cidden düşük eloda oynanmaz bunu öğrendim.

Hocam sırf bu düşük eloyu merak ettiğim için eski kastığım 30 level unranked hesapta oyun attım. 3 günde elmas4 seviyesine geldim 75Win rate ile. Sana yemin ederim 1 maçtada iyi oynayan adam gelmedi zar zor premle adamları taşıdık. Ben grandmaster seviyesinde bir oyuncu olarak diaya 3 günde çıktıysam o elodakiler o ezikleri taşıması imkansız. LoL cidden düşük eloda oynanmaz bunu öğrendim.

Hocam ben bir de plat 1 hesabıda satın aldım 70Win Rate'li karsıma dia 1 ve dia 2'ler geliyorfu sürekli. Bu hesaptada plat 1 serilerine 4 defa cıktım 4 defa düştüm en son plat 2'ye kadar geriledim. Bakın çok iyi oynayamıyor olabilirim ama kendimi en azından bir dia oyuncusu olarak görüyorum. Mesela ormancıyım ben hep, adam ormanıma girmiş anlıyorum ping atıyorum bota gel keselim diye adamların umurunda bile değil ne mid ne bot sinirleniyorum kendim gidiyorum ölüyorum en son adam hem beni kesiyor hem ormanımı alıyor. Otomatikman geri kalıyorum bu sadece bahsettigim sıradan bir örnek. Sinir oluyorum

Hocam ben bir de plat 1 hesabıda satın aldım 70Win Rate'li karsıma dia 1 ve dia 2'ler geliyorfu sürekli. Bu hesaptada plat 1 serilerine 4 defa cıktım 4 defa düştüm en son plat 2'ye kadar geriledim. Bakın çok iyi oynayamıyor olabilirim ama kendimi en azından bir dia oyuncusu olarak görüyorum. Mesela ormancıyım ben hep, adam ormanıma girmiş anlıyorum ping atıyorum bota gel keselim diye adamların umurunda bile değil ne mid ne bot sinirleniyorum kendim gidiyorum ölüyorum en son adam hem beni kesiyor hem ormanımı alıyor. Otomatikman geri kalıyorum bu sadece bahsettigim sıradan bir örnek. Sinir oluyorum
Bu insanlar zaten genelde 10 sezon dia stuck oluyor. 1 kere diaya çıkmış önceden şansa mmrı diada kalmış her sezon 10 maç atıp dia oluyor. Yan hesap açsalar max gold olacak adamlar şansa 1 kere diaya çıkmışlar diye mmrı öyle yapçak bişey yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı