LOL'ü kaldıracak 100-150 TL ekran kartı önerisi

AnderJRX

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 1 ay sonra güzel bir sistem toplayacağım. Beni idare edebilecek bir ekran kartı var mı? Bütçe 100-150 TL, 2. el alacağım. İşlemciye de overclock yapacağım, idarelik beni tutsun. Masraf etmek istemiyorum, zaten PC toplayacağım.

Selam,
ben sana bu cevapta ekran kartı önermeyeceğim ancak şunu bilmeni istiyorum :

League of Legends'in websitesinde bulunan "Minimum Sistem Gereksinimleri" sayfası güncel değildir. Dolayısıyla orada bulunan bilgiler ile hareket etmemeni öneririm.

Teşekkürler.

HD5770 bulabilirsen Dx11 desteklediğiden Pubg Lite falan da oynayabilirsin. Çok iyi olur.

Bulamazsan HD4850 veya 9800GT alabilirsin.

HD5770 bulabilirsen Dx11 desteklediğiden Pubg Lite falan da oynayabilirsin. Çok iyi olur.

Bulamazsan HD4850 veya 9800GT alabilirsin.
Arkadaşlar resimde görüldüğü gibi 9800GT bir kasa buldum alayım mı? chipset bozukluğu önemli mi? Görüntü veriyormuş olmazsa benim 2-3 tane oyunum var düşük sistem onları oynarım 2 aylığına şuan benim sistemde anakart bozuk.bilgisayarsız kaldım

Arkadaşlar zotac 8400GS 512 MB Ekran Kartı performansı nasıl olur? Eski ekran kartım geforce 6200 turbocache 256 MB gpuboss ta 5 FPS fark vardı 6200 ile 10 fps aliyorum 30 FPS sabit oynatır mı?

Dosya Ekleri

• IMG_20191031_201742.jpg
    IMG_20191031_201742.jpg
    94,6 KB · Görüntüleme: 71
Son düzenleme:
Almanı tavsiye etmem. Pek sağlıklı gözükmüyor.

Eğer donanımlar hakkında bir şüphen olursa YouTube'a o donanımı girip testlerine bakabilirsin. Daha sağlıklı olur.

Chipset arızası ciddi bir arızadır bana göre.

Almanı tavsiye etmem. Pek sağlıklı gözükmüyor.

Eğer donanımlar hakkında bir şüphen olursa YouTube'a o donanımı girip testlerine bakabilirsin. Daha sağlıklı olur.

Chipset arızası ciddi bir arızadır bana göre.
Aynen şuan HD 3870 buldum şuanki kartıma göre 20-30 FPS daha güçlü lolü kaldırıcaktır yardımlarınız için teşekkürler

Ben sana şunu söyleyeyim sen ona göre ekran kartını al.
7 senelik işlemcimin içindeki onboard ile 1080P en düşük ayarlarda 60 FPS alıyorum sabit.
I3 3240 (HD2600) işlemcimin modeli.
LoL çok hafif bir oyun. 10 senelik bir ekran kartı bile muhtemelen oynatır kasmadan.

Ben sana şunu söyleyeyim sen ona göre ekran kartını al.
7 senelik işlemcimin içindeki onboard ile 1080P en düşük ayarlarda 60 FPS alıyorum sabit.
I3 3240 (HD2600) işlemcimin modeli.
LoL çok hafif bir oyun. 10 senelik bir ekran kartı bile muhtemelen oynatır kasmadan.
İ3 550 ve i3 2100 buldum bunlarda da onboard ekran kartı var mı ve aynı performansı alabilirmiyim?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı