LoL'ü kötü oynuyorum

İşte bak bu çok sıkıntı demek ki ya çok ölüyorsun ya da farmlara son vuruş atmayı yapamıyorsun. Bu biraz oynadıkça gelişen bir şey ama mesela ben 6 dakikada yaparım 50 farmı. Farmlara son vuruş olayını iyi yapman gerek.

Az önce bir maç attım maç başı 20 30 minyon kaçırdım en az.

İşte bak bu çok sıkıntı demek ki ya çok ölüyorsun ya da farmlara son vuruş atmayı yapamıyorsun. Bu biraz oynadıkça gelişen bir şey ama mesela ben 6 dakikada yaparım 50 farmı. Farmlara son vuruş olayını iyi yapman gerek.

Sett oynamak istiyorum hangi şampiyonlar ile trade girmeliyim veya trade girmek yerine sadece farma yatsam kesin olarak üstün olabilir miyim?

Az önce bir maç attım maç başı 20 30 minyon kaçırdım en az.

Sett oynamak istiyorum hangi şampiyonlar ile trade girmeliyim veya trade girmek yerine sadece farma yatsam kesin olarak üstün olabilir miyim?
Dostum sett oynaman iyi sürekli sett oynarsan kendini geliştirirsin . Farm kesme olayı önemli ama rakiple trade e girip onu geri düşürmek de önemli mesela adam e menziline girince direk çekersin hasarını vurduktan sonra skillerin bekleme süresindeyken farma oynarsın. Oynadığın şampiyon güçlü bunu kullanman ve lanede baskın çıkman lazım. Tabii bu sırada totem atıp ganklere karşı dikkatli olursan daha iyi olur. Bir de kendini geliştirmek istiyorsan iyi oyuncuları izleyip onlar gibi oynamaya çalış. Mesela şöyle bir video buldum :
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Gidip ligi plat elmas olan insanlardan tavsiye alma yani.
Bir de şimdi baktım profiline nerdeyse her maç farklı bir şey oynuyorsun. Bir şampiyon seç ona ağırlık ver.

Dostum Sett oynaman iyi sürekli Sett oynarsan kendini geliştirirsin. Farm kesme olayı önemli ama rakiple trade e girip onu geri düşürmek de önemli mesela adam e menziline girince direk çekersin hasarını vurduktan sonra skillerin bekleme süresindeyken farma oynarsın. Oynadığın şampiyon güçlü bunu kullanman ve lanede baskın çıkman lazım. Tabii bu sırada totem atıp ganklere karşı dikkatli olursan daha iyi olur. Bir de kendini geliştirmek istiyorsan iyi oyuncuları izleyip onlar gibi oynamaya çalış. Mesela şöyle bir video buldum:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Sağ olun hocam hemen izliyorum sonra da bir maç atıp dediklerinizi uygulayayım.

Dostum Sett oynaman iyi sürekli Sett oynarsan kendini geliştirirsin. Farm kesme olayı önemli ama rakiple trade e girip onu geri düşürmek de önemli mesela adam e menziline girince direk çekersin hasarını vurduktan sonra skillerin bekleme süresindeyken farma oynarsın. Oynadığın şampiyon güçlü bunu kullanman ve lanede baskın çıkman lazım. Tabii bu sırada totem atıp ganklere karşı dikkatli olursan daha iyi olur. Bir de kendini geliştirmek istiyorsan iyi oyuncuları izleyip onlar gibi oynamaya çalış. Mesela şöyle bir video buldum:
Bir de şimdi baktım profiline neredeyse her maç farklı bir şey oynuyorsun. Bir şampiyon seç ona ağırlık ver.

Hocam son olarak Build olarak ne çıkmalıyım çelik yürek kasmayı pek anlayamadım.

Sağ olun hocam hemen izliyorum sonra da bir maç atıp dediklerinizi uygulayayım.

Hocam son olarak Build olarak ne çıkmalıyım çelik yürek kasmayı pek anlayamadım.
Erken oyunda hasar için mahvolmuş sonra mobilite için hızkesen gerisini kafana göre tank ya da , haşmetli , sterak , ölü adamın zırhı , randuin gibi itemler alabilirsin.

Erken oyunda hasar için mahvolmuş sonra mobilite için hızkesen gerisini kafana göre tank ya da, haşmetli, sterak, ölü adamın zırhı, randuin gibi itemler alabilirsin.

Build'imi şu yapıyorum o zaman

Mahvolmuş, hızkesen haşmetli, sterak, ölü adamın zırh maça göre de çizme?

Geri
Yukarı