LoL'ün İlk Grafiklerini Özledim Ya Siz?

Tyler Deinsburg

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bir çoğumuzun bildiği üzere League of Legends haritasında güncelleme yapıyorlar bu konu hakkında fikriniz neler?

Öncelikle ben kendi fikirlerimi söylemek istiyorum. Ben yaklaşık 3.5-4 yıldır League of Legends oynayan biriyim yani oyunun ilk çıktığı yıldan beri. Öncelikle oyunun ilk zamanları bence daha iyiydi bu kadar karmaşık değildi herkes çok biliyormuş gibi konuşmuyordu oyun daha eğlenceliydi. Üstünden biraz zaman geçmeye başladıktan sonra oyunu ayda bir güncelleme gelmeye başladı onu aldılar değiştirdiler her şey değişti oyunda. Oyunun ilk halinden geriye sadece temeli kaldı yani rakip takımın kulelerini yok et ve oyunu kazan.

#Soraka'nın at gibi olduğu ve kendine de mana atabildiği zamanı özledim.
#Twisted Fate'nin arkadasında ki hiç hareket etmeyen sarı pelerinini özledim.
#Cadıların ve kurtların 1:40'da çıktığı zamanı özledim.
#10-12 yaşındaki çocukların bize sövüp ezik demediği zamanı özledim.
#Kassadin'in durduralamaz bir şampiyon olduğu zamanı özledim.
#Oyunda Trinket'lerin olmadığı zamanı özledim.
#Kırmızı ve mavi güçlendirmelerin kocaman bir şekilde etrafımızda döndüğü zamanı özledim.
#Avcı Pala'sı ile değilde 300 altınlık Dokuma Zırh'la jungle döndüğümüz zamanı özledim.

Son düzenleme:
Biz küçükken atari ile takılırdık, ps4 falan yoktu. Mario, sonic falan oynardık. Ne güzel günlerdi :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun ciddi anlamda güncel tutulmaya çalışıyor ancak eskiyi özlememek elde değil. Nerede o eski Jax'ler, Irelia'lar? :(

Türkiye Bölgesi'nin açık betası çok güzeldi. Önceden duyuru yapmışlardı bir siteye girip üye olanlar oynayabildi :) 250.000 RP ile 250.000 IP vermişlerdi. Millet hep zevkine oynuyordu ama ben bir kaç eksiklik yakalayıp söylemiştim Riot Games'e.

Bu oyuna hiçbir zaman başlamadım, başlamadığıma da mutluyum. Çoğu sağlam karakterin içine edilmiş, çevremdekiler öyle diyor.

O konu biraz daha değişik. Riot Games'in asıl amacı zaten oyunda sağlam karakter olmaması. Düşünsene oyunda kimsenin kesemediği bir kaç şampiyon var. Herkes onları alır ve oyun kazanırlar. Tüm şampiyonları dengelemeye çalışıyorlar ama bu oyunu sadece oyun gibi oynayanlar öyle düşünüyor. '' Sağlam karakterin içine ettiler. ''

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı