Lol'ün rapor sisteminin çok hassas hale gelmesi

Hielah

Kilopat
Sosyal Tayfı
Dün şampiyon seçim ekranında "hook alırsan seni takip edemem, diger trolle uğraşamam" tarzı bir yazı yazdım İngilizce olarak, zaten anlamsız bir yazı yazdım "diger troll" diye, onun farkındayım. Oyun bitiminde uyarı aldım yazımdan ötürü, hiçbir hakaret, küfür olmamasına rağmen. Sadece uyarı olduğu için herhangi bir yaptırım olmadı hesaba, sadece uyarı. Aşırı garibime gitti, size de oldu mu hiç? SS almayı unuttuğum için şu an atamıyorum.

Eleştiri yapsam heralde ceza alacağım gibi 😀

Hakaretten ziyade moral bozucu ve toksik olarak konuşmak da yasak. Trol size göre normal kelime olabilir fakat tartışma başlatır ve tartışmayı tetikleyebilir. Bu sebepten uyarı almışsınızdır. Kaldı ki hesabınız doğrudan banlanabilirdi ki uyarı geçilmiş. Daha ne olsun? :D Bence buna şükür edin derim.

Ben bayağıdır Valorant oynuyorum. Son 2 haftadır LoL oynamaya başladım. Ve her maç sonu karşıya gurur kırıcı sözler ediyorum(insanlık hali). Daha banlanmadım hiç. Hatta takdir seviyem 4 veya 3 olması lazım.

Hakaretten ziyade moral bozucu ve toksik olarak konuşmak da yasak. Trol size göre normal kelime olabilir fakat tartışma başlatır ve tartışmayı tetikleyebilir. Bu sebepten uyarı almışsınızdır. Kaldı ki hesabınız doğrudan banlanabilirdi ki uyarı geçilmiş. Daha ne olsun? :D Bence buna şükür edin derim.
Troll keslimesine heralde hassas bir sistem var.

Ben bayağıdır Valorant oynuyorum. Son 2 haftadır LoL oynamaya başladım. Ve her maç sonu karşıya gurur kırıcı sözler ediyorum(insanlık hali). Daha banlanmadım hiç. Hatta takdir seviyem 4 veya 3 olması lazım.
Rapor edilmen lazım, rapor edilmeden ban falan almazsın.

Bencede moral bozucu şeyler direk chat banı almalı artık eskisi gibi küfür vs dönmüyor çok daha iyi hale geldi. Rito oyuncu kaybetmeyeyim diye banlamadı. Sonra baktı aşırı derecede oyuncu kaybediyor sonradan banlamak zorunda kaldı.

@Hielah sanmıyorum. Geçen adamın teki chatte "kys" spamlıyordu ve hiçbir şey olmadı. Rapor edilip edilmemek etken olmalı. Eğer rapor edilirseniz size göre en ufak hakaret kelimeyi bile sistem iyi algılamayabilir, yapacak bir şey yok. Kışkırtmaya yönelik hiçbir şey söylemeyin chatte. Bir daha görmeyeceğiniz adamlar için hesabınız durduk yere yasaklama almasın.

@Hielah sanmıyorum. Geçen adamın teki chatte "kys" spamlıyordu ve hiçbir şey olmadı. Rapor edilip edilmemek etken olmalı. Eğer rapor edilirseniz size göre en ufak hakaret kelimeyi bile sistem iyi algılamayabilir, yapacak bir şey yok. Kışkırtmaya yönelik hiçbir şey söylemeyin chatte. Bir daha görmeyeceğiniz adamlar için hesabınız durduk yere yasaklama almasın.
Hakaretten 2 hafta almışlığım var benim, sonraki ban ne olur emin değilim 🥹

Hocam maceraya 2020 de başladım dini ve milli değerler olarak nitelendirilen değerlere küfür etmedikçe hiç ban yemedim.
Ve bir güncelleme gelmişti geçen yıllarda LoL oynarken şu kurallara bağlı kalacağım tarzı bir şey
Şimdi her 3 günde bir sohbet banım yenileniyor çareyi kendimi susturmakta buldum.

Yeni konular

Geri
Yukarı