Longlife RAM neden bu kadar ucuz ve güvenilir mi?

Elensari

Hectopat
G.Skill 8 GB (2x4GB) Sniper DDR3 1600MHz CL9 Dual kit RAM kullanıyorum. Yanına aynı özelliklerde biraz hesaplı RAM almak istiyorum. İnternette markası longlife olan buldum (N11 sitesinde linki ) diğerlerine göre çok daha ucuz? Sizce bu güvenilir mi ve uyuşmazlık yaşar mıyım?

DDR 3 RAM çokda şey etmemek lazım, alın geçin. Ben bakmamıştım markasına bile.

Siz testi bile yapılmayan kalitesiz ürünler alabilirsiniz. İnsanları bunları almaya yönlendiremezseniz. Başka platformlarda yapın, bizi ilgilendirmez. Ama burada ne idüğü belirsiz, arıza oranı yüksek ürünlerin önerilemesine müsaade edemeyiz.

G.Skill 8 GB (2x4GB) Sniper DDR3 1600MHz CL9 Dual kit RAM kullanıyorum. Yanına aynı özelliklerde biraz hesaplı RAM almak istiyorum. İnternette markası longlife olan buldum (N11 sitesinde linki ) diğerlerine göre çok daha ucuz? Sizce bu güvenilir mi ve uyuşmazlık yaşar mıyım?
Bence alınmaz. Zaten bildiğim kadarıyla daha kaliteli markalar arasında devasal bir fiyat farkı yok.

Teşekkür ederim. Uyuşmazlık çıkmasın diye aynı modeli de bulamıyorum. Üretmiyorlar artık, ne alacağımı da şaşırdım. Anakart modelim ASUS M5A99X Evo r2.0 ben internetten 8 GB RAM DDR3 1600 MHz 9 CL olanı aratıp daha bilindik markalara yönelsem olur mu?
Sıfır bulamıyorum, üretilmiyor artık pff.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı