Lonovo S400 Yosamite Kurulum Sorunu

marifaydin

Hectopat
Merhaba Lenovo S400 İdepad Laptopuma Yosamite Kurmak istedim ancak Resimde Görünen Siyah Ekranın Daha Ötesine geçemedim konu ile ilgili yardımcı olursanız çok sevinirim. sürekli reset yapıp clover ekranına geri geliyor.

İşlemci: Intel Core i5 3317U
Grafik kartı:Intel HD Graphics 4000

IMG_1268.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
BIOS ayarların nedir? AHCI mod açık, SecureBot kapalımı? Kurulum USB içersinden AMD grafik kartının kextlerini sildinmi? Hangi yöntem ile kurulum yapmaya çalışıyorsun? Kullandığın komutlar nedir? Bunları ayrıntılı yaz.

Biosta AHCI Mod aktif. Ancak Secureboot diye bir seçenek yoktu bulamadım müdahalede edemedim. AMD kextlerini sildim ve kurulum esnasında standart olarak gelen komutlara hiç dokunmadım..

USB içinde FakeSMC.kext ile NullCpuPowerManagement.kext yüklümü? Hangi yöntem ile kurulum yapıyorsun? Clover, Chameleon?

Clover ile yükleme yapıyorum uefi desteği onda olduğunu okudum sadece bahsetttiğiniz her iki kext de usb içinde mevcut

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı