Lord Atreus'un topladığı PC'ler F/P ürünü değil

Emir ertunç

Femtopat
Herkese merhabalar. Buraya yorum bırakacak birkaç arkadaşla karşılaşmışımdır. Şimdi ilk öncelikle söyleyeceklerim ben buraya ilk konu oluşturduğum zaman bayağı bilgisizdim. Forumlarda çok şey okuduktan sonra kendimi geliştirdim ama benim eski bilgisizliğimden daha da bilgisiz bir arkadaş şu an YouTube'da F/P ürünü adını verdiği F/P olmayan sistemler topluyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şimdi bu videoya bir bakalım. İlk olarak RAM'i oloy olarak seçmek ne kadar mantıklı olur? Üstelik benim gördüğüm birkaç sitede puanı ve yorumu yok iken. 6000TL'ye çok güzel sistemler toplanabilir iken bunu toplaması "tam olarak" F/P değil. Ve üstelik videoda kendisi oloy RAM'lerin 2.5 ay ölüm süresi olduğundan ve çok iyi olmadığından bahsediyor ama ondan önce ise F/P diyor.
SSD'ye gelecek olursak mld adında bir markayı ilk defa duyuyorum çok yorum yapmaya gerek yok. Peki bu videoya bakacak olursak.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

AMD Ryzen 3 3200G seçmiş işlemci olarak bunda bir problem yok ama seçtiği site boss bilişim yani dolandırıcı bir site. RAM'i 8 GB seçmesi APU bir işlemciye yakışmaz neden olduğunu biliyorsunuz zaten. Neyse daha bir şey söylemek istemiyorum daha çok kusuru varken. Gelip birkaç kişi buraya kaos yaratmasın sizden tek ricam sakince tartışalım.

Şu insanlara inanıp F/P diye alanlara deliriyorum nasıl F/P'ya her videosunda bir fiyat performans arkadaş oyle bir şey olsa herkes ucuz derdi şu an her şey pahalı ve şu attığı videolarındaki ürünlerin neresi F/P

Geri
Yukarı