Lost Ark alınır mı?

Alınır , burada boş yapan şahısları dinleme OMT Game var YouTuber izleyebilirsin onu, onun gibi çok yayıncı var ama bu tarafsız ve şeffaf değerlendirme yapıyor oynadığı oyunları.

Kore oyunları zenginler içindir. Bu oyunlar zaten whale olarak tabir edilen kişiler için yapılıyor.
Bu forumda zaman geçiren birinin de Kore oyunu oynayacak kadar zengin olacağını pek düşünmüyorum.
Ne kadar saçma yorum, oyunun oynamadığınız o kadar belli ki.
Steam gelmeden Rusya Serverin'de oynadım tam 2 sene, P2W asla değil. Oyun gayet keyifli sürekli etkinlikler var, asla pişman olmazsın 4 gözle bekliyorum çıkışını.
Amazon yayıncı.
Oyun Kore oyunu.
Oyun ücretsiz, şuan satılanlar founder pack.
Kore oyunlarında çok fazla microtransaction olur ve sizi agresif bir şekilde para harcamaya iter.
Oyunda para sadece skin tarzı itemlere harcarsın, diğer türlü parayı basayım tek atayım öyle bir şey yok.

Csns ve Metin2'den bildiğim kadarıyla Kore oyunları hem çok güzel hem de aşırı pay to Win oluyor tabii söylenildiği gibi Kore'den çıkmış bir oyun ise. Oyunu oynamadım bu arada belirteyim oyun hakkında hiçbir bilgim yok.

Son düzenleme:
Hocam '' p2w'' olan kısmını düzeltin, çünkü oyunda Pay to Win hiç yok.
Fakat olacak. Bir Kore oyununun P2W olmaması imkansız. Şimdi değilse bile çıktıktan 3-4 ay sonra olacaktır.
Tarih neden önemli? Ders almak için önemli.
Kore oyunu oynayacak kadar boş zamanınız varsa tercih sizin.

Fakat olacak. Bir Kore oyununun P2W olmaması imkansız. Şimdi değilse bile çıktıktan 3-4 ay sonra olacaktır.
Tarih neden önemli? Ders almak için önemli.
Kore oyunu oynayacak kadar boş zamanınız varsa tercih sizin.
p2w'den kasıt parayı verenin pvp'de avantajlı olması ise, böyle bir olay yok zira oyunun pvp modunda herkes eşitleniyor, para ile alınan şeylerin pozitif etkisi olmuyor.
pve için de yukarıda bahsedildiği gibi p2s/p2p mevcut fakat bunun para vermeyenlerin oyun zevkini baltalaması gibi bir durum pek mümkün görünmüyor. hatta para verip daha hızlı gelişen biriyle aynı dungeon'lara vs girince para vermeyen için avantaja bile dönüşebilir bu durum.
özetle zaman ayırmak kişinin kendi tercihi fakat oyun, parayı basanın f2p oyuncuları "öttürdüğü" tarzda bir oyun değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı