Lost Ark Başlanır mı?

Oyunu bizim Türk milleti çok övdü heleki bu yayıncı milleti kesinlikle tavsiye etmiyorum para tuzağı bir oyun türkçesi bile yok benim anlamadığım konu oyunda Türkçe yok Türk milleti bu oyunu niye yüceltiyor dil seçeneklerinde bir ton dil var ama Türkçe yok oynaman para yatırman hata olur. Eki Görüntüle 1325254
Abi tek derdin bu mu gerçekten :D Sene 2022 İngilizcen yoksa senin sorunun. 2004'ten beri birçok oyun oynadım "hiçbir zaman" oyunda Türkçe desteği var mı diye bakmadım. Renkler ve zevkler diyeceğim konu uzamasın. Bence oyun oldukça iyi hatta beklentimin çok üzerinde. MMORPG türüne yeni başlayacak birisi için 2.5D olmasına rağmen çok fazla şey sunuyor. EndGame contenti vs. Yine de sırf Türkçe desteği yok diye oyuna kızmak mantıksız kaldı ki para tuzağı olan bir yanı da yok. Knight Online, Metin2 oynamıyorsun merak etme :D

Oyunu bizim Türk milleti çok övdü hele ki bu yayıncı milleti kesinlikle tavsiye etmiyorum para tuzağı bir oyun türkçesi bile yok benim anlamadığım konu oyunda Türkçe yok Türk milleti bu oyunu niye yüceltiyor dil seçeneklerinde bir ton dil var ama Türkçe yok oynaman para yatırman hata olur. Eki Görüntüle 1325254
Yayıncılara fazla takılmamak gerek çünkü devam eden kesim azınlıkta. Zaten binlerce ₺ yatırdıkları için çok hızlı kastılar. Türkçe konusunda zorlamıyor ama bence de gelmesi gerekirdi. Şu an için para yatırmadım ve vakit geçirmek için güzel bir oyun.

Oyunu bizim Türk milleti çok övdü heleki bu yayıncı milleti kesinlikle tavsiye etmiyorum para tuzağı bir oyun türkçesi bile yok benim anlamadığım konu oyunda Türkçe yok Türk milleti bu oyunu niye yüceltiyor dil seçeneklerinde bir ton dil var ama Türkçe yok oynaman para yatırman hata olur. Eki Görüntüle 1325254

Para yatırmana gerek yok ki benim 62 saatim var ve 5 kuruş yatırmadım hatta yatırma ihtiyacı bile hissetmedim ayrıca her oyuna Türkçe gelecek diye bir şey yok. Oynadığım süre boyunca İngilizce bilmeyen biri olarak Türkçe dil ihtiyacı hissetmedim çünkü internet üzerinde birçok rehber mevcut bunlar sana yetiyor, ayrıca bu türe yabancı değilsen okuma ihtiyacı bile hissetmeden ne yapacağını az çok anlıyorsun. Oyunun eksileri hiç mi yok dersen var elbette mesela kullanıcı ara yüzü daha basit ve anlaşılır yapılabilir bunun dışında bir şey göremedim ben.

Abi tek derdin bu mu gerçekten :D sene 2022 ingilizcen yoksa senin sorunun. 2004'ten beri birçok oyun oynadım "hiçbir zaman" oyunda Türkçe desteği var mı diye bakmadım. Renkler ve zevkler diyeceğim konu uzamasın. Bence oyun oldukça iyi hatta beklentimin çok üzerinde. MMORPG türüne yeni başlayacak birisi için 2.5D olmasına rağmen çok fazla şey sunuyor. Endgame contenti vs. yine de sırf Türkçe desteği yok diye oyuna kızmak mantıksız kaldı ki para tuzağı olan bir yanı da yok. Knight Online, Metin2 oynamıyorsun merak etme :D

Her yerden sizden 1 tane var. O yüzden kötü yazmayacağım sana anlıyorum seni. Ben ne diyorum sen ne diyorsun. Boktan diller varken Türkçenin olmaması benim zoruma gidiyor. Oradan bakınca İngilizce olması mı zoruma gitti gibi görünüyorum?

Son düzenleyen: Moderatör:
Her yerden sizden 1 tane var. O yüzden kötü yazmayacağım sana anlıyorum seni. Ben ne diyorum sen ne diyorsun. Boktan diller varken Türkçenin olmaması benim zoruma gidiyor. Oradan bakınca İngilizce olması mı zoruma gitti gibi görünüyorum?
Zoruna gitmesinin sebebi boktan dediğin dillerden hiçbirini bilmiyor olman olabilir. O yüzden dedim.

Dünyada gördüğüm en boş yorum ve kafa yapısı.

Haklısın ama yine de çizgimi bozmuyorum :D Dümdüz oynuyorum daha zorlarını da gördük ahahah
Video oyunu çok iyi özetliyor 😄

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı