Lost Ark Başlanır mı?

Poyraz_Karayel

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar oyun oynamayı çok seviyorum ve bir dünya oyun bitirdim. Ama önceden herkes Metin2 Knight vs. oynarken benim PC yoktu. O yüzden hiç oynayamadım zamanında sadece izledim insanlardan çok anlamadım haliyle. Şimdi Lost Ark gelmiş eu sunucusu olarak sizce başlanır mı veya eğlenebilir miyim sizce? Bu tür oyunları seven insanlar nasıl başladı nasıl gidiyor? Yazarsa sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Başlanır şuan bu oyun kore ve asyanın LOL den sonra en çok oynanan 2. oyunu. Kısa sürede avrupada ve bizim buralarda da yaygınlaşacak. Ben de bu gün başlamayı planlıyorum ancak böyle oyunlar günde 2-3 saat oynamayla olmuyor maalesef :(

Başlanır şu an bu oyun Kore ve asyanın LoL'den sonra en çok oynanan 2. oyunu. Kısa sürede Avrupa'da ve bizim buralarda da yaygınlaşacak. Ben de bugün başlamayı planlıyorum ancak böyle oyunlar günde 2-3 saat oynamayla olmuyor maalesef :(

Hiç oynamadığımdan MMORPG biraz kararsız kaldım ama kesinlikle denemeliyim. LoL oynamaya başlarken de hiç benlik değil gibi geliyordu ama sonrasında sevmiştim tabii şimdi bıraktım kitlesi yüzünden de orası ayrı konu. Bana ne getireceğini bilmiyorum o yüzden başlamalıyım.

Arkadaşlar ben de buradan sorayım normalde çalışıyorum yarın boş günüm 2 gün önce oynamak için 60 TL vermeye değer mi? Yani o peti oyunda almak zor mudur? Bir de oyun göründüğü gibi güzel mi? Yoksa bedava olsun diye cuma mı beklenmeli?

Şöyle deyim ben daha önce MMORPG oynamadım bir de oynayan arkadaşım da yok biraz zor olacak ama başlayacağım.

Ben de PvE oynuyorum, elbet bir yerden sonra sıkabilir ama olduğu yere kadar oynayacağım. Zorluk kısmına çok takılma, keyif alacağını düşünüyorum, özellikle combat sistemi çok keyif veriyor.
Bu arada hala sıra bekliyorum. :D
Düzeltirler inşallah şunu.

Ben de PvE oynuyorum, elbet bir yerden sonra sıkabilir ama olduğu yere kadar oynayacağım. Zorluk kısmına çok takılma, keyif alacağını düşünüyorum, özellikle combat sistemi çok keyif veriyor.
Bu arada hala sıra bekliyorum. :D
Düzeltirler inşallah şunu.

Sen sırayı 11 şubatta gör. Paket alanlara öncelik verilebilir aslında 11 şubatta bedava olacağı için bilemedim.

Geri
Yukarı