Lost Ark paket alınmalı mı?

MightySeja

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar oynamak istiyorum. Mmorgp açlığı var ama sırf 3 gün önce oynamak için 60 TL değer mi? O kadar iyi mi yani? Yoksa cuma beklenmeli mi?

1644165424394.png

DLC olarak satılıyor ama fiyatları çıkış yaptıktan sonra belirlenecek sanarım. Şimdi alamazsan oyun çıkınca DLC olarak alırsın.

Olacak tabi ayrıca sadece 5 ay önce 144 liraydı o en pahalı paket :( ve o 60 liralık paket yoktu bile onu yeni çıkarttılar. :D

Usta ben Kore ve Rusya sunucularında baya baya oynadım oyunu. Pet 3 5 +stat veriyor oyunda oto toplayacak bir şey yok zaten. Paketler içerisinde en çok işe yarayacak olan silver ve premium. İlerleyen seviyelerde itemlerinin özelliklerini değiştirmek için tonla silver harcayacaksın. Premium desen başlı başlına can kurtarıyor zaten. Oyunu illa çok merak ediyorum oynayacağım diyorsun gold paketi al geç diğerleri çok bir mantıklı değil.

Usta ben Kore ve Rusya sunucularında bayağı bayağı oynadım oyunu. Pet 3 5 +stat veriyor oyunda oto toplayacak bir şey yok zaten. Paketler içerisinde en çok işe yarayacak olan Silver ve Premium. İlerleyen seviyelerde itemlerinin özelliklerini değiştirmek için tonla Silver harcayacaksın. Premium desen başlı başlına can kurtarıyor zaten. Oyunu illa çok merak ediyorum oynayacağım diyorsun Gold paketi al geç diğerleri çok bir mantıklı değil.

Hocam bir şey soracağım. Oyunda PvP yaparken herkes eşit. Benim yıllardır oynadığım ve bildiğim PvE yapma amacım PvP'de daha güçlü olmaktır. Yani ben grind yapıp daha iyi itemler yapıyorsam, ben oyunu 10000 saat oynamışsam Online bir oyunda farkımın ortada olması lazım. İşte herkes zırhıma filan bakıp yuh bunu yapmak için 1000 saat oynamak lazım filan demeli. PvP yapmadan önce şu adamdan uzak duralım tarzında takılmalılar. Yani oynadığım çoğu MMORPG bu şekildeydi. Bunda ise hiç PvE yapmadan PvP'de parçalayabiliyorsun diye biliyorum. Bu yüzden biraz soğudum açıkçası yani ben 500 saat PvE yaptım RAID'ler vs ama bana bir yararı yok ki. PvP'de etkilemiyor oynayışımı. O zaman aklıma bunu oynayacağıma Single Player RPG oynamak geliyor içimden. AC oddysey mesela oynuyorsun hep daha yüksek hasarlı, yüksek levelli silahlar ama karşında hep botlar var hiç o itemlerin farkını koyup PvP yapmıyorsun ki. Bu da bana o şekil gibi geliyor. Bilmem belki yanılıyorumdur senin fikirlerin neler bu konuda?

Yeni konular

Geri
Yukarı