Lost Ark sınıflarına dair önerilerim ve rehber!

Karşında iyi oynayan bir Bard ya da Paladin varsa, yerden yere vurur seni, youtube da ben de araştırırken denk geldim Bard, berserker'i yerden kaldırmıyordu pvp de.
Ama işte Bard kasmak zor ve sıkıcı geliyor banada.
Bard main benim, 50 level zor oluyor ama rush atarsan sıkılmazsın. 50 level 302 seti giyiniyorsun oyun o zaman zevkli oluyor. 😁

Bard main benim, 50 level zor oluyor ama rush atarsan sıkılmazsın. 50 level 302 seti giyiniyorsun oyun o zaman zevkli oluyor. 😁
Ben de bard açtım theamine serverındanyım, işten eve geldiğimde girmeye çalışıyorum ancak henüz giremedim.
Steamden ekleşebiliriz. Oyunda yeniyim ve bilgim yok henüz, sadece support sevdiğim için bard açtım.

Ben de bard açtım theamine serverındanyım, işten eve geldiğimde girmeye çalışıyorum ancak henüz giremedim.
Steamden ekleşebiliriz. Oyunda yeniyim ve bilgim yok henüz, sadece support sevdiğim için bard açtım.
Oyunun sıra olayı var maalesef, teamwiever ile saat 4 gibi açıyorum 7 gibi evdeyim hazır oluyor.

Oyuncular bırakırsa, oyun daha fazla oyuncu alamıyor. Örnek LoL'de 5vs5 nasıl atılıyorsa 6 kişi olmuyorsa aynı mantık. Yeni sunucular açıcaklar ama ne kadar fayda eder bilinmez.

Oyuncular bırakırsa, oyun daha fazla oyuncu alamıyor. Örnek LoL'de 5vs5 nasıl atılıyorsa 6 kişi olmuyorsa aynı mantık. Yeni sunucular açıcaklar ama ne kadar fayda eder bilinmez.
Yeni sunucu açıp karakter transferine izin verirlerse olur, şu an yeni sunucu açsalar yeni karakter açıp kasmak olmaz. Herkeste Powerpass yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı