Lucian için tavsiye

Hocam napalım çok op bariyer alıyorsun veya duruma göre exhaust karşındaki tilt oluyor.
Arkadaşım vallahi 6level olana kadar yaptığı tek şey oto atakla dürtmek ve 6olunca mid/top lanerdan all in yiyip tek yemek. Sionu blind pickliyorum alıyorlar karşıma hep aynı senaryo, yapmayın.

Mid lucian oldukça güçlü ama bot lanedede kötü değil, Pro Build'lere bak, W attıktan sonra pasifinle yapacağın vuruşlar adama değmeden önce e at E'yi tamamen sıfırlıyobiliyorsun (W-a-e-a-Q-a şeklinde) en güçlü kombosu bu antrenman modunda birazcık denersen iyi olur zor bir kombo, E'ni garanti skor olmadığı sürece veya diğer rakiplerin yakında olduğundan şüpheleniyorsan kullanma tek kaçma yeteneği E'si, eğer karşında aşırı kasmış rakip yoksa Level 6 Lucian'ı kimse durduramaz dediğim e-a-Q-a-r bile adamı öldürmeye yeterli 6'ya kadar farma odaklanıp 6'da agresif oyna, Q'nu rakipi dürtmek için kullan ama rakibine değecek şekilde minyona Q at.

Arkadaşım vallahi 6level olana kadar yaptığı tek şey oto atakla dürtmek ve 6olunca mid/top lanerdan all in yiyip tek yemek. Sionu blind pickliyorum alıyorlar karşıma hep aynı senaryo, yapmayın.
Rankınız nedir bilmiyorum ama tahminimce iyi oynayan bir Lucian'ın erken aşamada baskın yemediği sürece pozisyonunu koruyarak 6 levelde bire bir karşılaşmada ölmesi çok zor bir durum.
Özellikle atılma yeteneğini saklarsa daha da zor.

Rankınız nedir bilmiyorum ama tahminimce iyi oynayan bir Lucian'ın erken aşamada baskın yemediği sürece pozisyonunu koruyarak 6 levelde bire bir karşılaşmada ölmesi çok zor bir durum.
Özellikle atılma yeteneğini saklarsa daha da zor.
Ben bir lucianın yetenek seviyesinin bir zed all inine veya fizz 6leveline karşı pek bir fark oluşturacağını sanmıyorum.

Ben bir lucianın yetenek seviyesinin bir zed all inine veya fizz 6leveline karşı pek bir fark oluşturacağını sanmıyorum.
Bahsettiğiniz 2 karakter de suikastçi, ve 6 levelde genel olarak kırılgan karakterle karşı güçlüler evet.
Ancak bahsettiğiniz 2 karakter de menzilsiz ve 6 levele kadar Lucian'ın koridor baskısına karşı dayanmaları zor.
Ayrıca Lucian "E" yeteneğini saklayarak Fizz'in ultisinden ve Zed'in ulti attıktan sonra gelen shurikenlerinden rahatlıkla kaçabilir.
Burada önemli olan Lucian'ın hata yapıp bu karakterlere karşı dikkatsiz bir şekilde "E" kullanıp ölmesi bana kalırsa.
Ama tabii "E"yii hatalı kullanırsa bu iki karakter kırılgan çoğu karaktere karşı olduğu gibi Lucian'a karşı da güçlü durumda kalabilir.

Bahsettiğiniz 2 karakter de suikastçi, ve 6 levelde genel olarak kırılgan karakterle karşı güçlüler evet.
Ancak bahsettiğiniz 2 karakter de menzilsiz ve 6 levele kadar Lucian'ın koridor baskısına karşı dayanmaları zor.
Ayrıca Lucian "E" yeteneğini saklayarak Fizz'in ultisinden ve Zed'in ulti attıktan sonra gelen shurikenlerinden rahatlıkla kaçabilir.
Burada önemli olan Lucian'ın hata yapıp bu karakterlere karşı dikkatsiz bir şekilde "E" kullanıp ölmesi bana kalırsa.
Ama tabii "E"yii hatalı kullanırsa bu iki karakter kırılgan çoğu karaktere karşı olduğu gibi Lucian'a karşı da güçlü durumda kalabilir.
Bu karakterler fazla oynandigi için söylemiştim hem zaten suikastçılar, ben sion oynuyorum örneğin, w olduğu için 6ya kadar çalılarla canlı kalıyorum sonra q ya e atmazlarsa q r atıyorum, e atarlarsa biraz bekleyip r q atıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı