Lumia 1320 İncelemesi

:DEvet arkadaşlar 2 hafta önce Nokia lumia 1320 marka telefon aldım ve Telefonun en büyük özelliği farklı olması insanlar telefonunuzdan gözlerini alamıyor. şimdi teknik özellikler.

Kamera
Kamerası 5 mp olmasına rağmen çok iyi fotoğraf çekiyor ve led flaşı var . O beş sizi yanıltmasın.7 gibi gözüküyor .

Performans
Telefon çift çekirdekli 1.7 ghz ve Qualcomm snapdragon S4 kullanılmış.Telefon Asfalt 8 gibi yüksek boyutlu oyunlarda hiç donma görmedim.Çok rahat.

Güç
Dostum bu telefon bir harika çok uzun ömürlü bataryası var . :) geçen gün asfalt 8 oynadım 30 dakikada yüzde 13 şarj gitti ve bunu lumia 925 de denedim. yüzde 19 civarı ve bu yönde rakiplerini geride bırakıyor . Telefonu normal şekilde kullanırsanız. şarj 24 saat dayandı.

Hafıza
İşte tek sorun bu benim gibi oyun sever bir kişiliğiniz varsa sakın 7,5 gb almayın.

Ekran
Ekranında gorilla glass 3 kullanmışlar çizilmesi zor diyorlar fakat jelatini taktım ne olur ne olmaz :D.6 inç ekranı var koskoca :D bir şey tablet gibi ekran parlaklığı çok iyi hiçbir telefonda bu ekranı görmedim . Çok canlı duruyor.

telefonu almamın sebebi çok oyun oynamam ve küçük telefon sevmiyorum hatta bir anım var babamın telefonu lumia 925 ilk aldığında büyük gözüküyordu . Şimdi bu telefonu görünce yanında lumia 525 gibi kalıyor :D. Yani büyük telefon alınca orta boyut telefonlar küçücük oluyor.:D

Ve fotoğraflar
10246702_10203995673961853_188599348975858277_n.jpg

Çektiğim foto.

WP_20140510_002.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
İncelediğin için çok sağol dostum. Bu telefonu almayı planlıyordum. Çok iyi oldu. Daha fazla oyun testi yapar mısın? Ayrıca WI-FI açıldığında donma oluyor mu? Sosyal paylaşım sitelerinde gezdiğinde donma sorunu yaşadın mı? Ve de hayırlı olsun.

Hiç yaşamadım mağazada ki en büyük oyunu denedim kasma yok.

Uzun süre oynayınca telefon çok ısınıyor diyorlar. Bunu onlarca kişi diyor hiç test ettin mi ?

Evet uzun süre büyük oyunlar oynayınca her telefon gibi ısınıyor ama eli yakacak kadar değil az.

Hayırlı olsun. WP Store'da yeterince oyun var mı?

Ben şu güne kadar hiç sorun yaşamadım oyun sıkıntısında zaten hepimizin oynadığı belirli oyunlar var.Mesela Mass Effect Google play store'da yok.

Abim Galaxy S3 İle 1320 arasında kaldı . Israrıma rağmen S3 Aldı neyse artık kafasını duvara vurmaya başlar .
Hayırlı Olsun .

Annemde s3 var bazı oyunları kaldırmıyor ve mağazaya zor bağlanıyorum.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı