Nokia Lumia 1320 İzlenimlerim

Arkadaşlar telefonu alalı 2-3 ay geçti bende bu telefonu almak isteyen arkadaşlara bilgi vermek istedim .

Batarya ile başlayacağım batarya konusunda sıkıntı yok 1 günde internette gezip oyun oynayıp devamlı kullandım hatta ekran parlaklığı Yüksek güneşte okunabilirlik açıktı ve akşam saat 10 civarı şarja taktığımda % 20 idi . Oyunlarda hala kasma yok geçen günlerde GT Racing 2 indirdim oynadım ve hala hiç kasmadan oynayabiliyorum internette gezinmekte çok hızlı saniyede her siteyi açıp video izleyebilirsiniz . Hala telefonumu seviyorum sorunuz varsa sorabilirsiniz .

İnternette fena değil. Wi-Fi üzerinde hızlı hızlı sayfaları yüklüyor, şebeke üzerinden de bir video izlemiştim ve hiç takılma yapmamıştı.

AnTuTu'dan 11871 puan aldı telefon. Lumia 1320 kaç puan alıyor? (Hava atar gibi konuşuyorum farkındayım. Hehehe)
14816 çıktı benimki nin yüksek olması normal

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı