Lumia 1520 Flash Desteği var Mı?

burak çevre123

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar Lumia 1520 ile ilgili bir sorum olacak. 1020'den sonra dünyanın en iyi kamera telefonu 1520 de diyebilirmiyiz. Ayrıca 1520'yi büyük ekranda film deneyimi içinde alıyorum ama bildiğim kadarıyla flash desteği yok peki filimleri açmaz mı? Sıkıntı yaşar mıyım? Gorilla Glass 3 değilde 2 kullanılması beni şaşırttı telefonun ekranını koruyamamasından çekiniyorum 2'de çok sağlamdır diyebilir miyiz? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
2'de sağlamdır evet flaş desteği yok ama çok nadir olarak filmleri açmama sıkıntısı var Adobe'nin 2 sene önce aldığı karara göre artık mobil işletim sistemlerine Flaş desteği vermeyeceğiz dediler, yeni telefonların hepsinde Flaş desteği yok.8.1 güncellemesi birçok yenilikle geliyor belki bu konu içinde bir güzellik yapmışlardır kim bilir.

Görüşleriniz için teşekkürler. Peki kamera konusuna ne diyebiliriz? Malum 1020'nin harika kamerası dillere destan rakibi yok ama 1520de 1020den sonra en iyi kamera diyebilir miyiz?

Burak sana Nokia Lumia 1020'yi öneriyorum. Cünkü çok güzel çekimler yapıyor. Genel özellik olarak işlemci: Qualcomm Snapdragon S4 1.5 GHz Çift Çekirdek ve RAM'da galiba 2 gb diye. Biliyorum dahili hafızası 32 gb ön kamera ve arka kamerası var. L1520'de güzel çekim yapabiliyor fakat bence L1020.

Halen Flash desteği yok, Lumia 1520 ile Lumia 1020'nin oyun performansı arasında fark yok. Göz ile Lumia 1520'nin ekranının daha büyük olduğunu görürsün.
Kamera için alacağım diyorsan Lumia 1020 al.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı