Lumia 1520 Vodafone'da

Fiyatı ne kadar? :D 2199'muş. Bir an Lumia 925'i iade edip 1520 mi alsam diye hayal kurdum da hayal olarak kaldı. :D

Son düzenleyen: Moderatör:
iPhone 5C'yi de ucuz bekliyorduk :D Yine aynı fiyat olur bence.

- - - Güncellendi - - -

Amazon'da 420 $ fiyatından satılıyor. Türkiye'de daha pahalı olur. Ben 32 GB'dan memnunum. :)

Ekranı Süper Amoled beklerken LCD olduğunu gördüm, bu bir dezavantaj mıdır? Bir de sanki fiyatına göre özellikleri yetersiz gibi geldi ama, sizce de öyle mi?

Ekranı Süper Amoled beklerken LCD olduğunu gördüm, bu bir dezavantaj mıdır? Bir de sanki fiyatına göre özellikleri yetersiz gibi geldi ama, sizce de öyle mi?
Amoled daha parlak. Keşke Amoled olsaydı. Fakat yinede şu an en iyi ekranlardan birisi bu telefonda.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Amoled daha parlak. Keşke Amoled olsaydı. Fakat yinede şu an en iyi ekranlardan birisi bu telefonda.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Parlak olması değil gündüz ışıkta daha iyi görüntü vermesi, her açıdan kayıpsız görüntü vermesi IPS en iyidir.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı