Lumia 525 almayı düşünüyorum önerir misiniz?

BeK00

Kilopat
Yer
Aksaray
Daha fazla  
Kardeşime Nokıa Lumıa 525 almayı düşünüyoruz. Nasıl bir telefon, alınabilir bişey mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Teknosada indirim var, 399 TL'ye oradan alacaktım. Yoksa s3 mini alırdım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Alabilirsiniz güzel telefon. Tek dezavantajı ekranının 4 inç olması. Diğer Lumia modellerine göre ekran biraz küçük kalıyor. Lumia 520 ve 530'a göre 1gb ram ile gelmesi telefonun avantajı. Ayrıca Lumia 530 daha kalın. Lumia 520-525 ele daha rahat oturuyor. İşletim sistemi güzel, stabil çalışıyor. Siz arkadaşın dediğine bakmayın S3 mini çok ağır bir telefon. Ben bizzat kullandım biliyorum.

Bende şu anda Lumia 525 son sürüm yüklü.(developer preview) Hiç bir sorun yok gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

Son düzenleme:
o fiyat aralığına alabileceğiniz en iyi ve özellikli telefondur.
siz bakmayın laflara.
s3 ten çok daha iyidir.
çok para vermem dersen kesinlikle 525

Herkesten çok özür diliyorum, ben Lumia 520 'den bahsetmiştim 525 'de düzeltmiş olabilir. Kusura bakmayın, başlığı yanlış okudum :( . Sizi yanlış bilgilendirmek istemezdim. Zaten sağolsunlar arkadaşlar izin vermedi :D .

Ben Lumia 520 kullandım ve stabillitesi harika bir telefon. 8.1 Güncellemesi ile biraz azalma olsada 400 TL bulsam 520 bile alırdım ben 600TL'ye almıştım. Kesinlikle tavsiye ederim

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı