Lumia 625 mi 630 mu?

Windows Phone ekosisteminde oyunlar önce 1gb ram ve üstü cihazlara geliyor daha sonra 512 mb ram'e gelebiliyor. Asphalt 8 oyunu gelmiş olsa da mesela ileride Asphalt 9 oyunu çıktığında oyun 512 mb ram cihazlara hiç gelmeyebilir. O yüzden aldıktan sonra pişman olmayın. Lumia 730 1gb ramle geliyor. Ekranı 630 dan daha büyük. Ayrıca kamera performansı da daha iyi. Lumia 730 çok uygun fiyattan satışa çıkacak bekleme şansınız varsa bekleyin.Fiyatları karşılaştırın öyle alın.

Windows Phone ekosisteminde oyunlar önce 1gb ram ve üstü cihazlara geliyor daha sonra 512 mb ram'e gelebiliyor. Asphalt 8 oyunu gelmiş olsa da mesela ileride Asphalt 9 oyunu çıktığında oyun 512 mb ram cihazlara hiç gelmeyebilir. O yüzden aldıktan sonra pişman olmayın. Lumia 730 1gb ramle geliyor. Ekranı 630 dan daha büyük. Ayrıca kamera performansı da daha iyi. Lumia 730 çok uygun fiyattan satışa çıkacak bekleme şansınız varsa bekleyin.Fiyatları karşılaştırın öyle alın.
Aslında düşünmedim değil 730'u fakat bütçemi geçer büyük ihtimalle.

Avrupa satış fiyatı 220€ olacak. Türkiye fiyatı 700-800 TL arası olur.
Aslında 399 TL'ye Lumia 525 alacaktım fakat kaçırdım. En fazla 550 TL'ye çıkabilirim. Lumia 630'u sadece internet için alacağım ve birde Asphalt için işte.
Edit: 525'in indirimi hala devam ediyor acaba onu mu alsam ?
NOKIA LUMIA 525 ORANGE AKILLI TELEFON - Teknosa
En iyisi Lumia 920 veya 925 in ikinci el piyasasına bakarsanız bütçenize uygun olabilir
İkinci el düşünmüyorum.

Lumia 525 ile 630 kıyaslarsak. Lumia 525 ekranı küçük ama 1gb ram sunuyor. Lumia 630 ekranı büyük ama 512 mb ram. Aralarında 100 TL civarında fiyat farkı var.

Lumia 525 ile 630 kıyaslarsak. Lumia 525 ekranı küçük ama 1gb ram sunuyor. Lumia 630 ekranı büyük ama 512 mb ram. Aralarında 100 TL civarında fiyat farkı var.
Hocam bu indirimle 200 TL olacak. 525'in Asphalt performansı nasıldır ? Videolara baktım fakat bi videoda çok iyiyken performans, öbüründe fena kasmalar mevcut.

yeni çıkan her zaman iyidir
ram desteğine çok bakmayın.
ona bakarsak 630 4 çekirdek.
4 Çekirdek olması avantaj ama 200 TL fark var.

Hocam bu indirimle 200 TL olacak. 525'in Asphalt performansı nasıldır ? Videolara baktım fakat bi videoda çok iyiyken performans, öbüründe fena kasmalar mevcut.

4 Çekirdek olması avantaj ama 200 TL fark var.
Ben de Lumia 525 ve 625 var denemedim istersen deneyip sana cevap yazabilirim.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı