Lumia 625 Tamir Oldu !

Mert

Megapat
Makaleler
9
19 Kasım 2013 Güncelleme: Telefon anca Teleservice'ye gitti.

İşlem sırasındaymış. Güncelleme olursa aktarırım.

yqdvKEo.jpg

14 Kasım 2013 Güncelleme:
Telefonu üst servise yollamışlar. Birazdan arayıp bilgi alacağım.

W5splsy.jpg

13 Kasım 2013 Güncelleme:
Telefonu tekrar servise verdim. Bu sefer de sorun çıkarsa yakacağım ortalığı.

OYT4ePS.jpg

12 Kasım 2013 Güncelleme: Böyle servisin ben....

Ekranı düzeltmişler ama.. Işık sızması var. Dalgalanma var. Ekran parlaklığı üstlere çıkamıyor. Telefonun arka kapağı hafiften oturmuyor. Telefon ateş gibi yanıyor !

Daha bilemediğin bir ton sorun var belki de.

Ben bugün bir gideyim okuldan sonra da, göstereceğim onlara.

Bu arada arkadaşlar, telefonu aynı sorundan kaç defa yollarsak birebir değiştiriyorlardı ?

-------------------

Merhaba arkadaşlar. Cihazım tamiri yapıldı. Eğer mağaza açıksa birazdan gidip alacağım. Olmadı fotoğraflarını yarın atarım.

A42vxVN.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
İnceleme videolu mu resimli mi?

Yapabilirsem video.

Geçmiş olsun ve hayırlı olsun :) Önceki açtığın konuyu okudum. Çok şanssız bir durum.

Çok üzüldüm ama korktuğum olmadı. Bakalım cihaz nasıl olmuş.

- - - Güncellendi - - -

Güncelleme: Böyle servisin ben....

Ekranı düzeltmişler ama.. Işık sızması var. Dalgalanma var. Ekran parlaklığı üstlere çıkamıyor. Telefonun arka kapağı hafiften oturmuyor. Telefon ateş gibi yanıyor !

Daha bilemediğin bir ton sorun var belki de.

Ben bugün bir gideyim okuldan sonra da, göstereceğim onlara.

Bu arada arkadaşlar, telefonu aynı sorundan kaç defa yollarsak birebir değiştiriyorlardı ?

Öncelikle 2. defa gönderişinde bu sorunları çözeceklerdir. 800 liralık bir telefonun sıfırını şak diye temin etmezler sana :D Sen sadece haklı olduğunu ve hakkını istediğini ilet.

Bu arızalar giderilip, eski haline döndürülmez ise kullanıcı hakları çerçevesinde yenisinin temin edilmesini isteyeceğim de. Mutlaka gidereceklerdir sorunlarını. Gideremezlerse de kendileri zarar eder.
Senin konuşmana bile gerek yok aslında :D Haklarımı sonuna kadar kullanırım demen yeterli. Onlar anlar.

100 liralık bir anakartı bile ölüme terk etmezler :D Yenisini temin etmemek için ellerinden geleni yaparlar.
Ben zamanında ASUS'un kalite ve müşteri memnuniyetinden, birazcık da bilgisayarcımın torpiliyle kurtulmuştum işin içinden.
Anakartı gerçekten haşat etmiştim, tamir etmeye gerek duymadılar galiba :D

Telefonu da kendileri haşat etti. Bakalım ne yapacaklar. LCD panelin faturasını elime verirlerse o servisi başlarına yıkarım.

Hayır olsun.
Telefonu elinde dikkatli tut yazık alete kutudan çıktığı gibi kırıldı.
Gerçi bende geçenlerde arkadaşın telefonunu kırdım :D

- - - Güncellendi - - -

O da Nokia'dı Nokialar sağlamdır :D

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı