Lumia 625 Tamir Oldu !

Servisi başlarına yıkamayacağına bahsine girerim :D Bundan daha etkili olan şey hiç bir şey yapmaman :D
Çekirge 1 zıpladı, 2'yi zıplayacak, e hadi 3'ü de zıplasın. Ama 4'ü zıplamasına kanunlar müsade etmiyor zaten.
2. zıplayışında düzeltirler problemleri. Düzeltmeden gönderirlerse geri döneceğini biliyorlar çünkü.

Benim de Galaxy S2'im kırılmıştı, telefon 6 ay yattıktan sonra yaptırıldı 1 hafta oldu. Bugün de okul masasının üstünde duruyordu masa sallandı bir şekilde telefon yere ekranın üstünde düştü şaaaapp diye ses çıktı, arkadaşlar ayağa kalktı 1 Dk saygı duruşuna geçiceklerdi ben de ''BİSMİLLAHİRRAHMANİRAHİM'' diyerek aldım ve korkulan olmadı. Eve gittim cebimden yine, düştü yine korkulan olmadı :D. Yok cidden çok korkuyorum nasıl başa çıkacağız bunlarla ?

- - - Güncellendi - - -

Birde, ekranın kırık olduğunu görünce ne hissettin ?

Benim de Galaxy S2'im kırılmıştı, telefon 6 ay yattıktan sonra yaptırıldı 1 hafta oldu. Bugün de okul masasının üstünde duruyordu masa sallandı bir şekilde telefon yere ekranın üstünde düştü şaaaapp diye ses çıktı, arkadaşlar ayağa kalktı 1 Dk saygı duruşuna geçiceklerdi ben de ''BİSMİLLAHİRRAHMANİRAHİM'' diyerek aldım ve korkulan olmadı. Eve gittim cebimden yine, düştü yine korkulan olmadı :D. Yok cidden çok korkuyorum nasıl başa çıkacağız bunlarla ?

- - - Güncellendi - - -

Birde, ekranın kırık olduğunu görünce ne hissettin ?

Babamın siması geldi aklıma :D

Ama şansım var ki, babam böyle şeylere pek kızmaz.

- - - Güncellendi - - -

Umarım ki sorunların düzelir.

Umarım. Yoksa kötü şeyler olacak. Değişim yapsalar havalara uçarım :)

Bugüne kadar yaşadığım tecrübeler şunu söylüyor: Tornavida değen telefondan adam olmaz.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı