Lumia 625 telefonumun camı kırıldı

• Konuyu başlatan Mert
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 38
  • Görüntüleme 26B
Geçmiş olsun. Kötü olmuş daha alalı 1 hafta bile geçmemiş.

Benim Galaxy GİO,2 metreden düştü kırılmadı ama kılıf içinde düşmüştü.

Hocam bende de Galaxy Gio vardı. Kurtuldum bundan. Benim telefon suya düştü, çalıştı. Hatta su altında bir tane fotoğraf çekmiş :) 2,5 metreden düştü.

Ama yüzüstü çakıldı. 1 milimetre dahi sapmadı. Pat yere.

He bu arada, senin telefonda da alt menü tuşu arada tutukluk yapıyor mu ? Kornikmiş :)

1 haftayı bırak, 2 saat geçmeden kırdım. Technopat rekorlar kitabına yazın beni :)

Hocam bende de Galaxy Gio vardı. Kurtuldum bundan. Benim telefon suya düştü, çalıştı. Hatta su altında bir tane fotoğraf çekmiş :) 2,5 metreden düştü.

Ama yüzüstü çakıldı. 1 milimetre dahi sapmadı. Pat yere.

He bu arada, senin telefonda da alt menü tuşu arada tutukluk yapıyor mu ? Kornikmiş :)

1 haftayı bırak, 2 saat geçmeden kırdım. Technopat rekorlar kitabına yazın beni :)

Hayır şuan kurduğum rom gayet iyi GTA 3 oynuyorum :)
Sende eline geçen her telefonu parçalıyorsun :D

Öğrencilik zor zanaat, ben okuldayken benzer bir şakalaşma esnasında arkadaşımın Palm tableti kırılmıştı; ki daha insanların cep telefonu filan yeni yeni almaya taşımaya başladığı bir dönemdi. Yeşil monokrom ekran, basmatik bir dokunmatik vardı tablette ama o zamanlar Star Trek'ten çıkmış uzaylı teknolojisi gibi bakıyorduk cihaza :)

Abi sana tavsiyem nokia lumia 625'in dokunmatik ekranını servise götür yenisini taksın sonra nokia lumia 625 cep telefonunu ideal fiyata sat ve kazandığın para ile kendine yepyeni nokia 920 veya 1020 al yada samsung galaxy s5'in türkiyede çıkmasını bekle ve Samsung galaxy s5 al bence tavsiyem :)

2.El satışları için GittiGidiyor - Türkiye'nin En İşlek Alışveriş Merkezi sitesini öneririm.

Ne yani, onca isteğim, günlerce bekleyişim boşa mı gitsin ?

Dostum bu yola 2300 TL'ye sistem kurmakla başladım, buraya geldim.

920 alamam.

Erdem seni anlayamıyorum :D . Adam o kadar beklemiş ve almış. Daha 1 gün bile kullanmadan sen gidip sat diyorsun. Bence satarsa hevesi kursağında kalır. Benden söylemesi.

Erdem seni anlayamıyorum :D . Adam o kadar beklemiş ve almış. Daha 1 gün bile kullanmadan sen gidip sat diyorsun. Bence satarsa hevesi kursağında kalır. Benden söylemesi.

Aynen. Telefondan çok memnun kaldım. Bir daha Android mi ? Tövbe !

- - - Güncellendi - - -

Güncelleme: Telefonu tamir için 140 TL istediler. Dokunmatiği ve camı değişecek. Ayrıntılı teste de sokmalarını istedim. Şüphelendim de biraz telefondan :)

Valla düşündüğümden iyi fiyat çekiler. Ne diyeyim, hayırlısı.

Güncelleme: Telefonu tamir için 140 TL istediler. Dokunmatiği ve camı değişecek. Ayrıntılı teste de sokmalarını istedim. Şüphelendim de biraz telefondan :)

Valla düşündüğümden iyi fiyat çekiler. Ne diyeyim, hayırlısı.

-----------------------------------------------------------

Merhaba arkadaşlar. Bugün kendime Lumia 625 aldım. Çok beğenmiştim. Ancak arkadaşım dershanede sıraya takıldı ve üzerime düştü. Ben de telefonla konuşuyordum. 1-1,5 metreden yere yüzüstü çakıldı ve sonuç:

Vodafone Bayiisi'ne sorduğumda bana öndeki ekranın kırıldığını söyledi. Dokunmatikte vs. sorun yok. İlk günden telefonun kırılması çok koydu bana.

İncelemesini yapmak isterdim ancak ekranı halletmem gerek. Buradan konuyu güncelleyeceğim.

avsEeIt.jpg

xiqI4ah.jpg

c4LKqcy.jpg

Birader daha dün bende düşürdüm telefonu, Lumia 625 var bende de ve cam aynı seninki gibi kırık dokunmatikte hiç bir sıkıntı yok şu an. Tek sorun çatlaklardan ekranı net göremiyorum. Oyun bile oynanıyor eskisi gibi ama çatlak ekranda ne kadar oynarsan tabii. Benim korkum orijinal parçasını bulamıyorum hiç bir yerde hatta bir yer garantiye bile götürdüğünde orijinal takmayabilir, dokunmatiği asla eskisi gibi olmaz dedi.

Sana sorum telefonu tekrar aldıgında eskisinden farklı mıydı kalitesi dokunmatiğinin? Yardımcı olursan çok sevinirim.

Kırık cam mağdurları :(

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı