Çözüldü Lumia 735 Windows Insider Sunucu Hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Ustadharak

Hectopat
Makaleler
4
Daha fazla  
Merhaba, Lumia 735 cihazıma Windows 10 Insider Preview kurmak istiyorum. APK olayı yüzünden ihtiyacım var. Ancak Windows Insider uygulaması önceki sürümleri al butonuna bastığımda sunucu hatası veriyor. Bağlantımda ve tarih ayarlarımda hiçbir sorun yok.

wp_ss_20150902_0001.png

Bildiğim kadarıyla 735 desteklemiyor 730 destekliyor bu apk olayı.

Bildiğim kadarıyla 735 desteklemiyor 730 destekliyor bu apk olayı.
Eninde sonunda gelecek ama. Ben burada apk destekliyor mu desteklemiyor mu diye sormadım. Madem bu konuda bir fikrin yok neden cevap yazıyorsun?

Son düzenleyen: Moderatör:
Eninde sonunda gelecek ama. Ben burada apk destekliyor mu desteklemiyor mu diye sormadım.Madem bu konuda bir fikrin yok neden cevap yazıyorsun?

Yok o anlamda demedim Windows 10 önizleme sürümünde 735 cihazı yok. O anlamda ancak tam sürüm çıkınca elbette çıkacak şuanlık demek istedim apk yazmışım karıştırmışım kusura bakma.

Yok o anlamda demedim Windows 10 önizleme sürümünde 735 cihazı yok. O anlamda ancak tam sürüm çıkınca elbette çıkacak şuanlık demek istedim apk yazmışım karıştırmışım kusura bakma.
Birkaç gün önce insider uygulaması sorunsuz çalışıyordu ancak telefonda yeterli alan olmadığı için yükleyemedim. Sonra fabrika ayarlarına döndürdüm bu hatayla karşılaştım. Birkaç ay önce de Windows 10'u sorunsuz kurabilmiştim.

Nasıl yok, ben kullanıyorum şuana kadar bir sıkıntı yaşamadım. Sanal desteği olmadığı için apk'ları yülemiyor sadece.

Birkaç gün önce insider uygulaması sorunsuz çalışıyordu ancak telefonda yeterli alan olmadığı için yükleyemedim. Sonra fabrika ayarlarına döndürdüm bu hatayla karşılaştım. Birkaç ay önce de Windows 10'u sorunsuz kurabilmiştim.
Tarih, saat ve bölge ayarlarını kontrol et. Yanlış hatırlamıyorsam bende böyle bi hata almıştım ordan çözdüm.

Son düzenleyen: Moderatör:
Anladım, ben 730 var 735 yok sanmışım demek ki karıştırmışım kusura bakma.

Telefona 2-3 kere factory reset attım yine işe yaramadı hala aynı sorun devam ediyor her şeyi denedim tüm bölge ve dil ayarlarını denedim olmuyor.

Sorunu Windows Phone Software Recovery Tool ile yeniden yazılım flashlayarak çözdüm.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı