Lumia 925 Alınabilir Mi?

kemal güngör

Hectopat
Merhaba arkadaşlar. Telefon almayı düşünüyorum fakat windows phone ile ilgili fazla bilgim yok . 799 lira civarında resmi distribütar garantili sıfır Lumia 925 buldum . Bu telefon hakkında neler düşünürsünüz ? Performansı vb. özellikleri tatmin edici midir ? Görüşlerinizi bekliyorum.

Sınıfındaki telefonlarla kıyaslama yaparsak , sınıfının en iyi kamerasına sahip, performans ve ekran kalitesi de son derece tatmin edici. O paraya satın alacağın android bir telefon kasma ve donma gibi sorunlar yaratacaktır. Arkadaşlarım o konuda çok şikayetçi. Bir tek sorun var mağazasında uygulama sayısının az olması.

İnternette okuduğum yorumlar mağazanın hızla geliştiğini söylüyorlar . Biraz tereddütteyim ama fiyatıda çok cazip geliyor . Peki oyunlar rahat oynanır mı sizce o konuda neler düşünürsünüz stabil olması sayesinde rahat oynayabilir miyim ?

İnternette okuduğum yorumlar mağazanın hızla geliştiğini söylüyorlar . Biraz tereddütteyim ama fiyatıda çok cazip geliyor . Peki oyunlar rahat oynanır mı sizce o konuda neler düşünürsünüz stabil olması sayesinde rahat oynayabilir miyim ?
Windows Phone kullanırken bunu düşünmek abes. Çünkü Windows Phone'un piyasadaki en düşük telefonu Lumia 520'de bile pek çok oyunu kasmadan rahatlıkla oynuyorsunuz. Şu ana kadar "Abi benim lumya dokuz yüz yirmi beş fena kasıyor oyunlarda" diyenle karşılaşmadık üstelik. :)

Anladım beni düşündüren içindeki işlemcinin android orta segment telefonlarda olması . Böyle olunca androidlerde olan kasma olayını biliyorsunuzdur malum . Aynı sıkıntı olur mu diye düşünmüştüm . :D

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı