Lumia 925 mi; Note 2 mi ?

Dürüst olayım, açma tuşu biraz içeri çöktü. Birde bazen açarken ekran kartı kopmuş gibi oluyor. Tabi bu toplamda 10 kez olmadı. Yani telefonla değil telefonumla alakalı bir durum.

Dürüst olayım, açma tuşu biraz içeri çöktü. Birde bazen açarken ekran kartı kopmuş gibi oluyor. Tabi bu toplamda 10 kez olmadı. Yani telefonla değil telefonumla alakalı bir durum.
Yani hepsinde geçerli bir durum söz konusu değil dimi bu çökme durumu. 
LG G2 yada Not 2 ama lg daha güncel ama gönül senin hangisini istersen onu al başka diyecek sey yok.
Artık bakalım biraz daha araştırıp iyi karar vermek lazım önerin için çok teşekkür ederim saygılarımla.

Benim kardeşimde Note2 var, ilk çıktığında almıştık. Son birkaç aydır şarj kablosunda problemler yaşıyor, telefonu şarj ederken sağa-sola yatırınca şarj ediyor cihaz kendini. Birde kardeşim çok fotoğraf çeker o yüzden hafıza çok azaldığında takılma problemleri yaşadı.

Amiral gemisi alamadığın sürece Android alma. WP alma diyen arkadaşlar sebebini de belirtirse çok iyi olur. Yorumlara baktım arkadaşımız Casper önermiş, uzak dur. Bütçene göre kasmayan, donmayan telefon istiyorsan Lumia 925 al. Anıl'ın dediği gibi yaşadığı sorun telefondan değil Anıl'ın telefonundan kaynaklı. Çok az olur böyle şeyler. Ben 6 aydır Lumia 820 kullanıyorum. Kasma, donma, şişme yaşamadım. Markete bak tatmin olursan Lumia 925 al. 2 aya kadar 8.1 çıkacak. Tadından yenmeyecek hale gelecek. :)

Windows Phone Uygulamaları+Oyunlar Mağazası (Türkiye)

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı