Lumia 925 Alınabilir Mi?

Şu ısınıyor mu sorularını bırakın artık... Her marka ve model ısınır.
Bu telefonu almak için kriteriniz olamaz.
Sormanız gereken bir sürü soru varken "telefon ısınıyor mu" soruları emin olun çok basit kalıyor.
Sizin soracağınız soru kısaca ne isteğinizi belirterek "bu telefon bana ne artı sağlar?" gibi sorular sorun size tüm teknik detayları ile açıklayayım..!
925 bence nokia nın en zarif ve bi o kadar da sağlam telefonudur!Kullandım memnun da kaldım ama son güncellemelerden sonra şarj sıkıntısı baş göstermişti.
Şu an 1320 kullanıyorum daha memnunum! Şarj aletiyle daha az muhatap oluyorum çünkü.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yani bi telefon subway gibi oyunlarda 10 dakkada 10 derece artıyor , diğeri yaklaşık 2 derece artıyorsa bu senin için ölçü olmasada başka kullanıcılar için ölçü olabilir. Her elektonik aletin ısınacağını biliyoruz zaten.

925 o fiyata alabileceğin en iyi kameralı ve en dayanıklı telefondur. Donanımı WP'deki her uygulamayı(belki istisnalar olabilir) rahatlıkla çalıştaracak kapasitede. Bence tasarımı da çok güzel ve ekran boyutu ideal. İnternette metal çerçevesi yüzünden diğer modellerden daha fazla ısıyı hissettirdiğini söylüyorlar bunun dışında bir eksisi yok sanırım.

WP ise takılma yapmayan çok akıcı bir işletim sistemidir. Uygulama marketi artık sorun olmaktan çıktı. 8.1'le birlikte çok daha fazla kişiselleştirme yapıyorsun, menüye koyacağın fotoğraflarla, yazılarla telefonu daha kendine özgün hale getirebiliyorsun. İlla bir eksik arayacaksak dışarıdan uygulama yüklemenin zahmetli olması ve bazı popüler uygulamaların Android'e göre daha kullanışsız olması diyebiliriz. (Bu da bazı uygulamaların WP'ye daha az destek vermesinden kaynaklanıyor.)

500TL-1000TL arası bütçe için windows phone mantıklı bir cihaz, çünkü diğer muadillerine göre çok daha performanslı ve seri bir telefon. Ancak 1000TL'nin üstüne çıkılınca bence başka markalara bakılmalı, çünkü daha windows phone gelişme aşamasında.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı