Lumia 925 Nasıldır ?

Nokia zamanında çok kan kaybetmiş bir firma. Yeni yeni canlanıyor. Öncelikle eski ekonomik gücünü kazanmalı. Ne yazık ki günümüz devleri gibi yeni teknolojiler üretemiyor. GM abartılı olabilir belki. Şu an itibariyle alt segment olarak görüyorum. Ancak şimdiden " Kamera önemli ise Lumia al diyebiliyoruz". İleride çok daha iyi yerlerde olacağı aşikar. Çünkü hem Lumia hem WP daha bebek. Gelişmesi gerek.

Doğru wp gelişmesi gerek fakat piyasada malzeme kalitesi olarak Nokia çoğu telefondan daha kaliteli telefonlar yapıyor kameranın bahsini bile açmıyorum dediğin gibi Nokia'nın yenilik getirme konusunda biraz haklısın ama bu sıralar fazlasıyla patent alıyorlar hele ki Microsoft bünyesine katıldıktan sonra, eski Nokia Samung, Sony gibi markalarla yarışamaz zira mali açıdan çok sıkıntılar çekiyordu ama şimdi Microsoft'un bünyesine girdi ve artık Microsoft'un maddi desteğinden sonra yavaş yavaş gelişeceğini düşünüyorum.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı