Nokia Lumia 925 brick oldu

Rehberinizdeni dosyayı indiremedim nedenini bilmiyorum Microsoft sitesine attı oradan indir dedim fakat garip siyah bir ekranda İngilizce bir yazı çıkıyor yalnızca internetten indirdiğim recovery tool ise direk çalışması onda garip bir hata verdi.

Dediğim gibi internetten indirdiğim recovery toplu denedim ama olmadı eve geçince deneyeceğim umarım olur fakat nasıl Windows 10 çevireceğini hala anlayamadım.

Unbrick öyle olmuyor hocam. GPT dump yapıyorsunuz o. Rijinal Ffu'yu onun içinde ki GPT. Bin'i alıp hex dosyasını flashlıyorsunuz Thor2 ile basiti işlem.

Son düzenleyen: Moderatör:
Unbrick öyle olmuyor hocam GPT dump yapıyorsunuz orijinal Ffu'yu onun içinde ki GPT. Bin'i alıp hex dosyasını flashlıyorsunuz Thor2 ile basiti işlem ama grubumuzdan söyleyebilirim rahatça.

Grubunuz derken nasıl katılabilirim yazdıklarınızı çok ta anlamış sayılmam yazdığım gibi şu anda telefon alamıyorum ekonomik nedenlerden dolayı yardımcı olabilirseniz çok mutlu olurum.

Yandex ile APK kurarak uygulama indir. Mesela APKPure indirip hep APKPure mağazasını kullanabilirsin.
Internet Explorer ile olmaz ama Windows Phone'da Yandex var, ana ekranda yoksa biyerdedir, sola kaydır tüm uygulamalar çıkar.
Cihazın arama tuşu varsa altta oraya bas, Yandex vardır. APK ile APKPure yükle ve sonra istediğin şeyi APKPure'den indirebilirsin.

Uygulama bölümünde aşağı kaydır elbet bulursun ve APKPure indirirsin APK olarak, sonra APKPure ile istediğini indir.
APK indirme işlemi sadece bilgisayardan gerçekleşir. Ayrıca Windows Phone işletim sisteminde Windows tabanlı olduğunu unutma.
Nokia Lumia konusunda çok bilgiliyimdir.
Biz sana bunu söyle demedik ki?
Kanka Lumia da APK var format ya da tel ciye baktırın sorunu halledip APK ile APKPure yükle sonra istediğin şeyi APKPure'den indirebilirsin Android'den bahsetmiyorum.
Hocam Symbian telefonlar hakkındada aynısını söylemişsiniz.
Nokia'in uygulama mağazası yok mu eğer orada bulamazsanız tarayıcıdan APK kurun ya da APK olarak APKPure indirip hep oradan indirin ama APK öneririm APKPure desteklemeyebilir tel in fotoğrafını buraya koyabilir misin?

Ama maalesef rar ı jar olarak indirebileceğin bir yol yok.
Konu linki: Tuşlu ve dokunmatikli Nokia telefona oyun nasıl indirilir?

Grubunuz derken nasıl katılabilirim yazdıklarınızı çok ta anlamış sayılmam yazdığım gibi şu anda telefon alamıyorum ekonomik nedenlerden dolayı yardımcı olabilirseniz çok mutlu olurum.
Hocam arkadaşı tandığımdan değil belki bulabilirim diye bakmıştım, Twitch hesabını buldum sanırsam arkadaşın (Twitch), sosyal medya hesaplarını bırakmış isterseniz öyle iletişime geçin çünkü forum kuralları dolayısıyla sizi buradan başka sayfaya yönlendirecek şekilde yardımcı olabileceğini sanmıyorum. Hiç anlamadığım bir alan WinPhone'lar.

Geri
Yukarı